Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR

ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR
ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR
Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile Samsun’un Süper Lig’deki tek takımı Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı’nın teknik heyeti ve oyuncuları, öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Atatürk Ortaokulu’nda düzenlenen söyleşi de oldukça renkli geçti.

Her hafta farklı okulda düzenlenen Spor Söyleşilerinde öğrencilerle buluşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı oyuncuları, bu kez Atatürk Ortaokulu öğrencileriyle buluştu. Canik Belediyesi tarafından okulda yaptırılan konferans salonundaki söyleşi oldukça renkli geçerken, Başkan Genç’in yanısıra Başkan Yardımcısı Alican Usta, Samsun Canik Belediyespor Kulüp Başkanı Ercan Bayrak, takım antrenörü Mehmet Can Öztürk ve bayan basketbolcular, öğrencilerin sevgi gösterisiyle karşılaştı.

‘BAŞARILI OLMANIN SIRLARI’
Öğrenciler tarafından alkış ve tezahüratlarla karşılanan Başkan Genç ve oyuncular, kendilerine yöneltilen sorulara cevap verirken, başarılı olmanın yollarını da anlattı. Söyleşide minik öğrenciler Başkan Osman Genç’ten çocuklar ve gençler için yapılan çalışmaların yanısıra başarılı olmanın sırlarını öğrenmek isterken, bayan basketbolculara nasıl basketbolcu olunabileceğini sordu. Başkan Osman Genç, başarılı olmanın yolunun çok ve disiplinli çalışmaktan geçtiğini söyledi.

‘TESİSLERİMİZ GENÇLERİMİZE AÇIK’
Canik’te çocuk ve gençler için bir çok eğitim, kültür, sanat ve spor yatırımlarını belirten Genç, “Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimiz siz gençlerimizin hizmetinde. 2 bin 500’e yakın çocuğumuz bünyemizde spor yapıyor. Bir çok gencimiz ulusal ve uluslararası spor başarısı elde etti. Sizler de bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz ve geleceğe hazırlanacağınız bütün tesislerimizin kapıları sizlere ardına kadar açık” dedi.

ÖĞRENCİLERLE GÖSTERİ MAÇI
Göstermiş oldukları performansın neye bağlı olduğunun sorulması üzerine Antranör Mehmet Can Öztürk, takımda arkadaşlığın çok üst seviyede olduğunu ve bunun da sonuçlara yansıdığını belirterek, bütün bunların başarıyı getirdiğini söyledi. Etkinlik kapsamında ayrıca oyuncular minik öğrencilerle gösteri maçı da yaptı. Söyleşi sonunda ise Başkan Osman Genç ile oyuncular, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekindi.
Köksal ÖNER

IMG_6797 IMG_6798 IMG_6799 (1)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ