Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KUTLUYORUZ SENİ BİR NUMARA KIRCALI’NIN ONUR GECESİ

KUTLUYORUZ SENİ BİR NUMARA KIRCALI’NIN ONUR GECESİ

SAMSUN’DA ORHAN KIRCALI BİR NUMARA

YEDAŞ A.Ş’nin ana sponsorluğunda Anemon Otel’de Samsun Kent Medya Organizasyonu tarafından düzenlenen ‘2015 Yılı Samsun’un Enleri’ ödül töreni düzenlendi.

Törene, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, YEDAŞ A.Ş Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri ile, çok sayıda davetli katıldı.

Samsun’da vekiller arasında en başarılı siyasetçi anketinde ise Bafralı hemşehrimiz AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ‘ bir numara’ seçildi. Sıralamada ikinciliği AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Üçüncü AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş seçildi.

 

SAMSUN’UN ENLERİNDE BİR NUMARA ORHAN KIRCALI

‘Samsun’un enleri’ adlı anket yarışmasında bir numara seçilen AK Parti 6. Sıra Milletvekilimiz Orhan Kırcalı’yı kısa bir süre içerisinde Samsun ve Bölge halkının gözünde ’bir numara’ olarak gösterilmesi bilhassa Bafra’da, Alaçam’da, Yakakent’te ve Ondokuz Mayıs’ta sevinçle karşılandı.

 

AYRICA ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gecede ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, YEDAŞ A.Ş Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kay Aşçı, Diş Hekimi Mustafa Kemal Güneşdoğdu yaptıkları üstün hizmetlerden dolayı ‘Üstün Hizmet Ödülleri’ verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ