Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRADAKİ HAYALET YOL

BAFRADAKİ HAYALET YOL

Fatih Mahallesi, öğretmen lisesi sokağı aynı zamanda spor kompleksinin bulunduğu güzergahta’ki yolda ışıklar bir türlü yanmıyor, yöre halkı ışıkların yanmamasından dolayı bu yola ‘Hayalet Yol’ yakıştırması yaptılar.

Devletin bu güzergahta çok önemli yatırımları olduğunu biliyoruz. Trilyonluk yatırımlar diyebiliriz. Bu yolun bir yanında önceki ismi Anadolu Öğretmen Lisesi şimdi ki ismi Kız İmam Hatip Lisesi, diğer taraftan Bafra Şehir Stadı bir diğer yandan da kapalı spor salonu kompleksi ve yüzme havuzu bulunuyor.

Ama ne hikmettir akşamları bu güzergahtaki ışıklar bir türlü yanmıyor. Bafra halkı ‘Biz Sosyal Tesislerden Bafralı Gençler Olarak Faydalanmak İstiyoruz, Ancak Akşamları Buraya Giderken Işıkların Olmadığını Görüyoruz. Bu Güzergahta Köpekler, Alkol Alanlar kol geziyor. Ay ışığı ile sosyal tesislere binbir güçlükle gidebiliyoruz’ dediler.

 

TRİLYONLUK YOLUN KALDIRIMLARI DA YOK

Devlet buraya ‘trilyonluk yatırım’ yapsın, bu yolun ışıkları yanmasın. Devlet buraya ‘o kadar önem versin’ bu yolun karşılıklı yürüyüş kaldırımları olmasın. Bizim bildiğimiz kadarıyla burası hal yolu. Hem hal, hem de bu yol Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda o zaman birileri Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın kulağına bir an evvel kar suyu damlatsın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ