Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ORHAN KIRCALI’DAN ANLAMLI TEŞEKKÜR

ORHAN KIRCALI’DAN ANLAMLI TEŞEKKÜR

Samsun ve bilhassa Bafra, Alaçam, Yakakent ve Ondokuz Mayıs’da yoğun kar yağışı nedeniyle bölge halkımız bilhassa Bafralılar çok büyük zorluklar yaşadı.

Yoğun kar yağışında Bafra’da vatandaşların arasında bulunan Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, “Kar yağışında Bafradaydım. Muhtarlarımızla, Belediye Başkanlarımızla ve tüm sorumlularımızla birlikte hareket ettik. Hastanelere ulaşamayan vatandaşlarımızı ekipler tarafından hastanelere ve sağlık merkezlerine yetiştirdik.

Hep birlikte büyük bir kar mücadelesi sürdürdük. Samsun dahil İlçelerimizde 200 araç, 300’e yakın personel ile 24 saat çalışarak hep birlikte kar mücadelesi verdik. Bir tane bile ulaşılamayan köy yolumuz olmadı. Anında her yerde yetiştik” diye konuştu.

 

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA VE İLGİLİ MÜDÜRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, özellikle sağlık merkezlerine yetiştirilemeyen hastalar konusunda titiz bir çalışma yürüttüklerini kaydederek, “Yolların açılmasına rağmen ambulansların ulaşımı sağlayamadığı bölgelerde hasta vatandaşlarımız Büyükşehir Belediyesinin iş makineleri veya arazi araçları ile anında sağlık merkezlerine yetiştirildi.

Açılamayan bir tane köy yolu ve mahsur kalan bir tane vatandaşımız dahi kalmadı. 3 bin ton solisyon ve bin ton tuzlu agregal karışımı kullandık. 24 saat esasına göre çalışarak arkadaşlarımız büyük bir özveri gösterdi. Uzun süre ulaşılamayan bir tane kapalı yolumuz kalmadı. 112’ye intikal eden büyün hastalar ve ambulanslar için anında yolları açtık. Evinde mahsur kalan bir tane hastamız olmadı” şeklinde konuştu.

Kırcalı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Ekibine, Ondokuz Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Yedaş Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum, 112 Acil Servis çalışanları, Bafra Belediyesi çalışanları, Kar mücadelesinde birlikte hareket ettiğimiz çok değerli muhtarlarımız ve duyarlılık gösteren hemşehrilerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.

Milletvekilimiz Orhan Kırcalı, Bafralı hemşehrilerine bir de mesaj vererek; “Beni sizler vekil yaptınız, benim sizlere sözüm var. Ben sizlerin vekiliyim. Ben Bafra’nın, Ondokuz Mayıs’ın, Alaçam’ın, Yakakent’in, Samsun’un tüm ilçelerin vekiliyim. Her şeyden önce Bafra’nın evladıyım. Sizlerden kopmadım, kopmayacağım. Ankara’da ki çalışmalarımın yanında fırsat buldukça sürekli içinizde olacağım. Ne siz beni, ne de ben sizi yalnız bırakmayacağım” şeklinde ifade kullanıp sözlerini noktaladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ