Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDUK

BAŞKAN ŞAHİN, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDUK

BAŞKAN ŞAHİN, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDUK’
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Başkent Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunduk” dedi.

İlk ziyaretini ASİYAD’a (Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği) yapan .Başkan Şahin, burada dernek başkanı Osman Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ankara’nın en güzel iş merkezlerinden birinde ofisleri bulunan ASİYAD’ın başkanı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Şahin, ziyaretinde derneğe de üye oldu.

İKİNCİ DURAĞI İSE TAPU KADASTRO OLDU
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ise nezaket ziyaretlerinden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ederek derneğe üye olmasından dolayı da gurur duyduklarını ifade etti. Ziyaretinin ikinci durağı ise Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü oldu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürü hemşerimiz Gökhan Kanal’ı makamında ziyaret eden Başkan Şahin, kendisine başarı dileklerini iletti.

‘KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK’
Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Şahin, “İlçe dışına çıktığımızda hemşerilerimizle her zaman bir araya gelmemize vesile olan derneklerimize ziyaretlerimiz sürüyor. Burada da yine çok kıymetli kardeşlerimizle bir araya geldik. Bu ziyaretimizde bizlere eşlik eden Ahmet Akça beye de teşekkür ediyorum. Bu tür oluşumların her zaman destekçisiyiz. Maddi-manevi olarak her daim yanlarındayız. Kendilerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 
BAŞKAN ŞAHİN HEDEFLERİNİ ORTAYA KOYDU
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in son durağı ise SGK Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Aydın Kurnaz’ı ziyaret eden Başkan Şahin, Ankara’da ki ziyaretlerinde kendini bir an yalnız bırakmadığı için kendisine teşekkür etti. Ziyaret ettiği kurumlarda başarı dileklerini ileten Başkan Şahin, ilçe ile ilgili konularda fikir alış-verişinde bulunarak hedeflerini ortaya koydu. Başkan Şahin; “Bu hedeflerin gerçekleşmesi için hem Bafra’da hem de ilçe dışında bulunan hemşerilerimiz ile de fikirlerimizi paylaşarak herkesin katkıda bulunmasını sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ