Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

“ŞU AN BAFRADA BUZLANMA YOK “

“ŞU AN BAFRADA BUZLANMA YOK “

YAKUP TULUM “ŞU AN BAFRADA BUZLANMA YOK “

Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum, Bafra merkez dahil olmak üzere, tüm köylerimizde yoğun çalışma içerisinde olduklarını söyledi.  Dün akşam 20:00’dan itibaren çalışmalarını devam ettiren ekipler, çalışmalara 13 makine ile devam ediyorlar.

Yakup Tulum, kar yağışının deniz tarafından geldiğinin altını çizerek, merkezde ve orta kuşak köylerde daha fazla kar yağışı olduğunu belirtip, çalışmalarını bu yöreye daha fazla kaydırdıklarını vurguladı. Yakup Tulum, Bafra şehir merkezinde büyük şehir’e ait yolların kar bıçaklı kamyonlarla dün gece’den beri çalışmalar yaptığını ve Bafra da yolların şu an açık olduğunu da hatırlattı.

13 çalışma makinesinin yeterli olduğunun da altını çizen Yakup Tulum, “Full time 13 iş makinemiz ve çalışanlarımızla birlikte aralıksız yol açma çalışmaları devam ediyor. Kimse endişeye kapılmasın” diye konuştu.

 

BUZLANMAYA KARŞI TUZ STOĞU VAR

Yakup Tulum, Bafra’da sadece kar yağışı olduğunu, şu ana kadar buzlanmanın görülmediğinin de altını çizerek, “Şayet buzlanma olursa, büyükşehir belediyemizin şantiyelerinde tuz stoğumuz hazır bekletiliyor. Bu nedenle anında tuzlama çalışmalarına başlayabiliriz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ