Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

NECMETTİN ÖZEL’İN KOLTUĞUNA 9 TALİP OLDUĞU KONUŞULUYOR

NECMETTİN ÖZEL’İN KOLTUĞUNA  9 TALİP OLDUĞU KONUŞULUYOR

Bafra Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürü Necmettin Özel’in 16 Ocak’da emekli olacağın’dan dolayı boşalacak koltuğuna kimin geleceği Bafra’da merak konusu oldu..

Bafra’da son günlerde Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü için 9’dan fazla taliplinin olduğu öğrenildi.

 

ÖZEL 41 YILDA 18 KAYMAKAMLA ÇALIŞTI

41 yıl Bafra kaymakamlığında Yazı İşleri Müdürlüğü Görevini başarıyla sürdüren ve bu yıllar içerisinde 18 Kaymakam ile çalışan Necmettin Özel’i 16 Ocak’ta emekliye ayrılacak olması, yerine kimlerin geleceği Bafra’da günün konusu oldu.

 

KİMLER ADAY DEĞİL Kİ?

Bu koltuğa bir çok kişi’nin aday olduğunu öğreniyoruz. Gördüğümüz kadarıyla Özel’in koltuğuna siyasi gücü olan bir bürokratın geleceğine hiç şüphemiz yok. Edinilen bilgilere göre; çalışma ve sosyal güvenlik bakanı Süleyman Soylu’nun da bir akrabasının, Özel’in koltuğu için girişimlerde olduğu öğrenildi. Yine edinilen kaynaklara göre; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e yakın bir akrabasının da Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü için bir takım çalışmalar yaptığını duyum aldık.

 

SADECE BUNLAR DEĞİL, TAM 9 ADAY VAR

Bu 9 adaydan en az biz 6’^sının da kimler olduğunu biliyoruz ancak; çomak sokmayalım, kamuoyu yapmayalım düşüncesiyle bu isimleri şimdilik saklı tutuyoruz. Şu bir gerçek ki

,16 Ocak’ta makamını bırakacak olan Necmettin Özel’in yerine mutlaka biri getirilecek. Temennimiz o dur ki; gelecek olan kişinin en az Necmettin Özel kadar hoş görülü, işini bilen, ikili ilişkilerde ve sosyal aktivitede bir kimliğe sahip olması Bafralıların en büyük arzusu olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ