Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA KRİZ MASASI OLUŞTURULDU

BAFRA’DA KRİZ MASASI OLUŞTURULDU

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nün Samsun, İlçeler ve Bafra için yapmış olduğu meteorolojik analiz sonucunda 30 Aralık 2015 günü itibariyle 3 gün süreli yoğun kar yağışı olacağı tahmin edildiğinden, kriz masası oluşturuldu.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nün Samsun için yapmış olduğu meteorolojik analiz sonucunda 30 Aralık 2015 günü itibariyle 3 gün süreli yoğun kar yağışı olacağı tahmin edildiğinden, durum değerlendirmesi yapmak ve alınacak tedbirler görüşmek İlçe Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu üyeleri, Kaymakam Halis Arslan’ın Başkanlığında kriz toplantısı yaptı.

 

119 MAHALLEMİZİN YOLLARI ŞU AN TAMAMEN KAPALI

Kriz masası’ndan edinilen bilgilere göre Bafra’nın eski adıyla köy, yeni ismiyle mahalle olan mahallelinin tüm cadde ve sokaklarının tamamen kapalı olduğu öğrenildi.

Kaymakam Halis Arslan’ın Başkanlığında ki kriz masasında Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Üst. Hakan Arıkan ve daire müdürleri yer aldı. Edinilen bilgilere göre köy yollarında ve mahallelerinde çok zor şartlara rağmen greyderler, kepçeler  ve kar bıçaklı kamyonlar dün geceden beri bugün dahil yol açma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ