Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BÜLENT KULAKSIZ “5 YIL İÇERİSİNDE ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATTIK”

BÜLENT KULAKSIZ “5 YIL İÇERİSİNDE ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATTIK”

Türkiye Elektrik – Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası, Oda Başkanı Bülent Kulaksız; üyeleri için yeni bir daire satın aldıklarını söyledi.

5 yıl önce Bahadır Demircan’dan görevi devralan elektrikçiler ve elektronikçiler esnaf ve sanat odası Başkanı Bülent Kulaksız önemli açıklamalarda bulundu. Oda seçimini kazandıklarında bitik bir oda teslim aldıklarını belirterek, “Bahadır Demircan Başkanımız 32 yıl bu odanın Başkanlığını yaptı. Biz 5 yıldır görevdeyiz, 5 yıl içerisinde önemli hizmetlere imza attık. Eski borçları tamamen ödedik, hatta Bafra Vergi Dairesine geriye dönük 10 yıllık ‘vergi borçlarını’ da ödedik.

Bir kendimize ait odamız yoktu. Ziraat Odası’nın hemen yanı başında yapılan inşaat’ın 4. Katını Odamız ve üyelerimiz için 80 bin TL’ye satın aldık. Bina tamamlandığında değeri 120 bin  TL olacak, biz bunu meslektaşlarımız için gerçekleştirdik. Artık üyelerimiz kendi odalarına gelerek, gerekli çalışmaları yapacak ve hizmet alacak” dedi.

 

YENİ BİNA’NIN PLAZA GÖRÜNÜMÜNDE OLACAĞINI SÖYLEDİ

Bülent Kulaksız, kendi dairelerini oda adına satın alırken banka kredisi kullanmadıklarını, müteahitle görüşmeler neticesinde daireyi satın aldıklarını ifade ederek, “Biz banka kredisiz ve faizsiz bu daireyi satın aldık. Bina tam bittiğinde, binanın ön cephesi cam’dan oluşacak, plaza görüntüsü verecek. Binamız 6 kattan oluşuyor. Şu an 5. Kat yapılıyor, mart ay’ında bittiğinde kendi odamıza geçeceğiz. Biz oda olarak 220 üyeye sahibiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren her ramazan üyelerimize iftar yemeği de verdik.

Teknolojiyi yakından takip edebilmek için çoğu zaman üyelerimizle fuarlara giderek yeni çağ’ın teknolojisi ile tanışıyoruz. Sürekli proje üretiyoruz, üyelerimiz bu projelerden desteğimizle en az 4 bin TL kazanıyor. İnşallah 2016 yılında da önemli projeler üretmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Tüm Üyelerimizin ve Bafralıların Yeni Yılını Kutluyoruz…         

 

Bülent Kulaksız’ın Başkanlığında yönetimde şu isimler bulunuyor;

  1. İsmail Tokalak
  2. Süleyman Kavak
  3. Zekeriya Tulum
  4. Yakup Türköz
  5. Ahmet Şahin
  6. Ercüment Çubukovası
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ