Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Vatandaşlarımızın Sorunlarını Çözmeye Çalışıyoruz

Vatandaşlarımızın Sorunlarını Çözmeye Çalışıyoruz

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kemalpaşa mahallesinde bulunan ihtiyaç sahibi ailenin evinin yapımının devam ettiğini söyledi.

Başkan Şahin, maddi durumu yetersiz olan Yursel ailesi için yapımına başlanan ev inşaatı temel atma çalışmalarını inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Şahin, çalışmalara bizzat kendisinin giderek ilgilendiğini ifade etti.

Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Salih Soylu ile birlikte incelemede bulunan Başkan Şahin konuyla ilgili olarak şunları söyledi.

“Belediye olarak maddi durumu yetersiz ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Her gün Aşevimizden yemek yapma imkânı olmayan mağdur 250 ailemize yemek veriliyor. Aşevi aracımız ve personelimiz bu yemekleri insanlarımızın evlerine kadar götürüyor. Bu arada mağdur ailelerimize destek gıda ve kırtasiye yardımı yapıyoruz. Sosyal belediyecilikte tüm imkânlarımızı zorlayarak insanlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bunların yanı sıra Yursel ailesi gibi imkânları çok kısıtlı olanlara da belediye olarak yine elimizden gelen bütün imkânları kullanarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bugün ekiplerimizin yaptığı çalışmayı takip etmek ve incelemek üzere ziyarette bulundum. Çalışmalar hakkında bilgi aldım. İnşallah kısa bir sürede inşaatı bitirerek vatandaşımızı evine kavuşturma mutluluğunu birlikte yaşayacağız.

Biraz evvel de belirttiğim gibi maddi durumu iyi olmayan kardeşlerimize her fırsatta yardımcı olmaya çalışıyoruz. Belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek ve onlara yardımcı olmak için çaba sarf ediyoruz.” diye konuştu.

kemalpaşa mahallesi ev yapımı (1) kemalpaşa mahallesi ev yapımı (2) kemalpaşa mahallesi ev yapımı (3)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ