Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN GENÇ, HIZLA YÜKSELEN İLÇE, CANİK!

BAŞKAN GENÇ, HIZLA YÜKSELEN İLÇE, CANİK!

Her hafta düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşlarla görüşen ve onları dinleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Gerçekleştirdiğimiz insan odaklı çalışmalarımızla hızla gelişen ve yükselen bir Canik vizyonu oluşturduk” dedi.

Canik Belediyesi’nin her hafta Çarşamba günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor. Başkan Osman Genç, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Halk Günleri toplantısında, her Canikli başkanla birebir görüşme imkanı buluyor. Belediye Başkanı Genç, amaçlarının tüm Canikliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

‘ÜRETEN BİR CANİK’
Gerçekleştirdikleri insan odaklı çalışmalarla hızla gelişen ve yükselen bir Canik vizyonu oluşturduklarını ifade eden Genç, “Üreten bir Canik için katılımcı yönetim anlayışımız var. Vatandaşlarımızla buluştuğumuz Halk Günlerinde, halkımızın fikir, öneri ve isteklerini öğrenme imkanı buluyoruz. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesi. Vatandaşlarımız özgürce, demokratik bir şekilde düşüncelerini bizlerle paylaşıyor. Halkımızın isteklerinin, önerilerinin ve fikirlerinin bizlere daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

‘ŞEFFAF BELEDİYECİLİK’
Belediye olarak, karar mekanizmasına vatandaşları da dahil ederek, onlar için hizmet ürettiklerini dile getiren Başkan Genç, “Çünkü tüm vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bu tür birlikteliklerle halkımızın dertleriyle de dertleniyoruz. Halkımızın sorunlarını anında ilgili Başkan Yardımcısı veya Birim Müdürüne aktararak, hızlı çözüm üretiyoruz. Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyemizin kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık. Halkımızla iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ