Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

NE OLUYOR BU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNE?

NE OLUYOR BU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNE?

Son günlerde yazılı ve görsel basında Milli Eğitim Müdürleri ile ilgili hiç de hoş olmayan haberlere tanık olduk .

Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, “görevi kötüye kullanmak ve usulsüz atamalardan” dolayı ceza alırken, Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü’de sahte Vali’ye 60 bin TL kaptırmaz mı?

 

VAY BE.. VAY BE…

Ne oluyor bizim Milli Eğitim Müdürlerine? Hadi Bafra Milli Eğitim Müdürü, Türk Eğitim-Sen ve bazı okul müdürlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne “Görevi Kötüye Kullanmak” ve “Usulsüz Atamalardan” dolayı açtığı davadan ceza aldı.

Gerçi bu konuda Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu Facebook hesabından bu konuda kamuoyunu açıklayıcı bir bildirge sundu.

 

YA TERME MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE NE DEMELİ?

Ey Terme Milli Eğitim Müdürü, haber doğruysa sahte Vali’nin müthiş bir oyununa gelmişsin. Hatta bu kişi sana kendisini Samsun Valisi olarak tanıtıp, seni 60 bin lira dolandırmışlar.

Daha sonra uyanmışsın ama iş işten geçmiş. Şikayetçi olmuşsun, şikayetçi olduğun ve iddia ettiğin 3 kişi, polisin takipi sonucu yakalanmış. Bununla da kalmamışsın, 60 bin lirayı tekerlekli sandalye bağışı için sahte vali’nin verdiği hesaba yatırmışsın.

Bununla da kalmamışsın, sahte Vali seni tekrar arıyor, teşekkür ediyor ve senden Termede ki hayır severlerin telefonunu da istiyor.

Bu kez uyanmışsın, tebrik ederiz Terme Milli Eğitim İlçe Müdürü.

Yahu bu gibi tufalara bir İlçe Milli Eğitim Müdürü düşerse, kimse profesör doktor Canan Karatay’a kızmasın..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ