Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN:BU YATIRIM İSTİHDAMA BÜYÜK KATKI VERECEK

BAŞKAN ŞAHİN:BU YATIRIM İSTİHDAMA BÜYÜK KATKI VERECEK

Bafra’ya toplamda 500 kişiye iş imkânı sağlayacak olan FABİO Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parçaları Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Bacakcı beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, Ar-ge Müdürü Şuayip Çakır ile birlikte Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis de bulundu ve işadamına OSB hakkında detaylı bilgiler verildi.

 

Bu ziyaretin ardından Bafra’da istihdamı artırmaya yönelik önemli bir çalışmanın da imzaları Bafra TSO’da atıldı. Bafra OSB’de yapılacak yatırımla ilk etapta 100,kademeli olarak 5 yıl içinde ise 500 kişiye iş imkânı sağlanacak.

İmza töreninde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis,  FABİO Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parçaları Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Bacakcı  beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, Ar-ge Müdürü Şuayip Çakır da bulundular.

 

İmza töreninde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, FABİO Genel müdürü Mustafa Bacakcı birer konuşma yaptılar. İlk etapta kapalı alanı 7.500 toplam alanı 15.000 metrekare olacak olan tesiste 100 kişi çalışacak. Daha sonra ise kapalı alanı 30.000, toplam alanı ise 45.000 metrekareye ulaşacak ve tesis 5 yıl içinde 500 kişiye iş imkânı sağlayacak.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin İmza töreninde şunları söyledi: Öncelikle hemşehrimiz Mustafa beyi ve ekibini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Bafra’ya yatırım yapmanız bizi son derece mutlu etti. Çünkü OSB yönetimi olarak bizim de bütün mücadelemiz OSB alanımızın yatırımlarla donatılması. Bu anlamda sizler gibi ciddi yatırımların buraya gelmesi bizleri daha da umutlandırıyor. Şuna da inanıyorum ki sizin peşinizden sizin gibi güçlü firmalar da burada yatırım yapmayı düşüneceklerdir. Sizlerin bu konuya da katkı sağlayacağınızı düşünüyorum. Bafra adına bir kez daha teşekkür ediyorum, Allah utandırmasın. Bafra TSO Başkanımız Göksel Başar meclis başkanımız Nur Meral Aydıner, yönetim kurulu üyelerimiz çok güzel çalışmalar yapıyorlar. Diğer Kuruluşlarımızla da sürekli istişare halindeyiz. Bu birlikteliğin somut adımlarını görmekteyiz. Hep Beraber Bafra için çalışıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ