Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇAÇA KAPALI HALI SAHA YENİ İSMİ VE YENİ YÜZÜYLE HİZMETİNİZDE

ÇAÇA KAPALI HALI SAHA YENİ İSMİ VE YENİ YÜZÜYLE HİZMETİNİZDE

2006 yılında Bafra’nın ilk ve tek kapalı halı sahası olarak Bafra’da spor severlerin hizmetine açılmıştı.

Aradan yıllar geçti, şimdi Çaça Kapalı Halı Saha yeni ismi ve yeni yüzüyle spor severlerin hizmetine giriyor. Yeni sezonda Bafralıların modern standartlarda hizmet alacaklarını kaydeden Çağrı Tomaç, iddialı konuşarak ‘çaça kapalı halısaha’nın modern standartlarda hizmet verecek olan ilk kapalı halı saha olduğunu’ belirtti.

Bafra’da 2006 yılından beri hizmet veren, aynı zamanda ilçe’nin o yıllar ilk halı sahası durumunda olan çaça halı saha tesisi, yeniden tadilattan geçirilerek modern bir hale dönüştürüldü.

 

ÇAĞRI TOMAÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Bafra Gazeteciler Derneğine gelerek, Başkanımız İbrahim Alaçamlı’yı ziyaret edip, bilgiler veren Çağrı Tomaç, “Biz 2006 yılında Bafra’ya ilk kapalı halı saha’yı kurduk. Büyük de destek gördük. Ancak; biz 2016 öncesi halı sahamızı bakım ve onarıma aldık. Halı saha ve sosyal tesislerimizdeki çalışmaları sona erdirdik.

Halı sahamızın zeminini tamamen yeniledik. Burayı bir spor kompleksi haline getirdik. Halı saha, kafe, soyunma odaları, wc, duşa kabin’in yanında 24 saat aralıksız su ve cafeterya bölümlerini de tamamlayarak spor severlerimizin kullanımına hazır hale getirdik. Toplam kullanım alanı 1.500 m2 olan alanımızın halı saha bölümü 1.200 metre kare’dir.

Halı sahamızın üstü kapalı olup, her türlü hava şartlarında daha geliştirilmiş bir şekilde spor severlere hizmet verecektir. Çaça kapalı halı saha olarak, ilçemizin AB standartlarında en büyük halı saha tesisini ilçemize kazandırdık. Daha da önemlisi gençlerin ulaşım sorununu da hallederek, ücretsiz servis sağladık” dedi.

 

AMACIMIZ GENÇLERİMİZİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KURTARMAK

Çaça kapalı halı saha’nın sorumlu müdürü ve sahibi Çağrı Tomaç, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz bu tesisleri yapmamızdaki temel amacımız, Bafra’nın sosyal ve sportif hayatına canlılık getirmek, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır.

Tüm halkımızın modern tesislerde spor yapmalarına imkan tanımak, ilçemizdeki birlik ve beraberliğe katkı sağlamaktır. 2006 yılından beri tesislerimizin kurulumunda ve hizmete girdiğinde bizlere destek veren ve katkı sağlayan tüm Bafralı hemşehrilerimize teşekkürü borç bilirken, çaça kapalı halı saha olarak yeni yıllarını da en içten dileklerimizle kutlarız.

Çetinkaya Mah. Köprübaşı Mevkii

Bafra, Samsun

Rezervasyonlarınız için;  0532-454-21-01

DSCN8028

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ