Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CANİK’E MENZİL TEŞEKKÜRÜ

CANİK’E MENZİL TEŞEKKÜRÜ

Canik Belediyesi’nin desteğiyle Adıyaman’a Menzil’e giden Yavuzselim ve 200 Evler Mahallesi sakinleri, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile Başkan Yardımcısı Alican Usta’yı ziyaret ederek teşekkür etti.

Yavuzselim ve 200 Evler Mahallelerinin sakinleri Canik Belediyesi’nin desteğiyle gittikleri Adıyaman’daki Menzil’den döndü. AK parti Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma, AK Parti Mahalle Başkanları Gürkan Dal ile Erdoğan Desteci ve mahalle sakini 55 kişi, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Başkan Yardımcısı Alican Usta’yı makamlarında ziyaret etti. Oldukça keyifli geçen ziyarette mahalle sakinleri, kendilerine Menzil’e gitme imkanı sağlayan Başkan Osman Genç’e teşekkür etti.

‘SOSYAL BELEDİYECİLİK’
Canik Belediyesi olarak mutlu bir şehir için çalıştıklarını belirten Başkan Osman Genç, “İnsanlarımızın istekleri bizim için çok önemlidir. Sosyal belediyeciliği en iyi uygulayan bir belediye olarak. Yavuzselim ve 200 Evler Mahallelerindeki vatandaşlarımızın Menzil ziyareti istekleri de sosyal belediyecilik gereğidir. Bu mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın Menzil ziyareti de, değerlerimizin geleceğe aktarılması ve insanlarımızın huzuru açısından son derece önemlidir” dedi.

‘DEĞERLERİMİZLE BİRLİKTE GELİŞİYORUZ’
Bir şehrin milli ve manevi değerleriyle birlikte yükselebileceğine işaret eden Başkan Genç, “Temel amacımız şehrimizin gelişimini fiziki olarak sağlarken, milli ve manevi değerlerimizi de geleceğe taşımaktır. Bu manada sosyal ve kültürel yatırımlar yaparken, birer ibadethane olmasının aynı yanında aynı zamanda eğitim mekanları olarak da gördüğümüz camilerimizin çevrelerini de  tek tek düzenliyoruz. Değerlerimizin korunması ve geleceğe aktarılması için bu tür çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.

‘BAŞKAN GENÇ, ROMANLARIN YANINDA’
Her zaman kendilerine destek olan Başkan Genç’e teşekkür eden AK Parti Yavuz Selim Mahalle Başkanı Gürkan Dal ve 200 Evler Mahalle Başkanı Erdoğan Desteci de, “Biz Romanların karşı her zaman yanında olan ve bizlere her konuda destek veren Başkanımız isteğimizi anında yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hükümetimiz sağolsun Roman Açılımını gerçekleştiriyor. Canik’te de Başkanımız Osman Genç biz Romanların hep yanında” şeklinde konuştu. Ziyaret sonunda Dal ve Desteci, kendilerine destekten dolayı Başkan Genç’e teşekkür plaketi verdi.
Köksal ÖNER

MG_2187 MG_2188 MG_2190

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ