Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EYÜP ATMACA’DAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR

EYÜP ATMACA’DAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR

Cezzar Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından oluşturulan 64. Hükümetin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Yeni hükümette 21 Bakanlık ve 5 Başbakan Yardımcısının yeni dönemde Türk milletine önemli hizmetler vereceğine gönülden inandığını ifade eden Eyüp Atmaca, 64. Cumhuriyet Hükümeti için ‘Hayırlı, uğurlu olsun’ derken, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın Gençlik ve Spor Bakanlığına yeniden gelmesinin sevindirici olduğunu söyledi.

 

EYÜP ATMACA, CUMHURİYET HÜKÜMETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Cezzar Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, açıklanan 64. Cumhuriyet hükümetini şu sözlerle değerlendirdi “Yeni hükümetimiz hayırlı uğurlu olsun. Bizim iş adamı olarak o yada şu olmuş, bu olmamış gibi şahıslar bazında değerlendirme ya da eleştirme hakkımız olmadığını düşünüyoruz.

Bu konuda takdir, Bakanlarla birlikte çalışacak olan Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nundur. Samsun Milletvekilimiz Sayın Akif Çağatay Kılıç’ın, tekrar Bakanlığa getirilmesi Samsunumuz için son derece sevindirici oldu.

Zira Sayın Bakanımız Kılıç, Samsun ve bölgemizde hatta tüm illerimizde çok önemli projeleri yürüterek hayata geçirdi. Öte yandan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına getirilen Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu Bakanımıza da hayırlı olsun diyorum.

Gerçi tüm Bakanlarımıza ayrım yapmadan hayırlı olsun diyoruz. Ancak Sayın Süleyman Soylu’nun anne tarafı Bafralı, biraz daha açacak olursak Bafra’nın Darboğaz Köy’ündendir. Bakanlarımız arasında şu olmuş, bu olmuş polemiğine girmemek lazım.

Sayın Bakanlarımızın tümü zaten ülkemizin Bakanı. Samsunumuzun 6 Milletvekili ve Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, geçmişte olduğu gibi yeni kabinede yer alan tüm Bakanlarımız ile yakın ilişki kurarak, Samsunumuzun ve bölgemizin sorunlarını çözmek için uğraş vereceğine inanıyoruz” dedi.

 

EYÜP ATMACA “KİMSENİN AĞZINA DİKİŞ VURAMAM”

Cezzar Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, İbrahim Alaçamlı’ya verdiği röportaj’da kendi adının tanımadığı kişiler tarafından istismar edildiğini, değişik maksatlar ile kullanıldığının da altını çizerek, şöyle devam etti; “Ben Eyüp Atmaca olarak şirketlerimin başında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şu an şirketlerimizde onlarca insanımız sigortalı olarak, istihdam ettirilmiş durumda. Ben Eyüp Atmaca olarak bölgemin insanına nasıl ekmek verebilirim’in şevki içerisindeyim. Biz Karadenizliyiz, biz Bafralıyız, bize bizden başka kimseden fayda yok.

Ama daha da önemlisi kalbimiz vatan sevgisi ile dolu, bayrak sevgisi ile dolu. Bu ülkenin bir ferdi olarak ülkemize daha ne kadar faydalı olabileceğimizin düşüncesi içerisindeyiz. Ancak gel gör ki; bazı art düşünceli kişiler bölgemizde adımı değişik yerlerde kullanarak, bana az da olsa zarar vermektedir.

Ben buradan tüm kamuoyuna sizlerin vesilesi ile duyurmak istiyorum. Ben Eyüp Atmaca olarak, geçmişimi bir kalemle sildim, yeni bir sayfa açtım. Ben Türk milletini yüreğinde taşıyan bu ülkenin bir evladıyım. Birlik beraberlikten yanayım. Allah ülkemize zeval vermesin.

Bu ülke için ne yapılması gerekiyorsa da devletimizin bilgisi dahilinde 24 saat her insanımız gibi biz de teyakkuzdayız. Çünkü ‘başka Türkiye yok’ bu düşünceler doğrultusunda bir kez daha vurgulamak istiyorum ki, benim adımı değişik maksatlarla kullananlara lütfen devletimiz, polisimiz gereğini yapsın. Zira ben kimsenin ağzını dikemem, herkes kendisinden sorumludur” diye konuştu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. üstün yayla dedi ki:

    Atmaca kardesimiz mükemmel yorum yapmıs tamamen destekliyorum.saygılar sunuyorum.

BİR YORUM YAZ