Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KIZILIRMAK İLKOKULUNDA SKANDAL !

KIZILIRMAK İLKOKULUNDA SKANDAL !

ÖĞRENCİLER ISITMA OLMADIĞI İÇİN SINIFLARDA DONUYOR!

Gazipaşa mahallesinde bulunan Kızılırmak İlköğretim Okulunda, velililer okulda ısıma olmamasından dolayı sınfıtaki öğrencilerin soğuktan donduğunu, sınıf içerisinde montla oturduğunu ve haliyle çocukların hasta olduğundan yakınıyorlar.

 

KOSKOCA OKULDA NEDEN ISITMA YOK?

Edindiğimiz bilgilere göre okulda doğal gaz sisteminin yapıldığını, bu nedenle peteklere şimdilik doğalgazın gelmediği bilgilerini edindik. Okul yöneticilerinin velilere “Siz hiç endişe etmeyin, bugün yarın okula doğalgaz gelecek” diye konuşmuşlar.

 

İYİ GÜZEL DE NEDEN DOĞALGAZ ISITMAYA BAŞLAMADI?

Öğrenci velileri de doğalgazın hala gelmemesinden dolayı tarafımıza şikayetlerini bildiriken, okul müdürü, müdür yardımcıları ve öğretmenler odasının ise  elektrik ile ısıtıldığı iddia edildi.

 

BU OKULDA SORUNLAR BİTMEK BİLMİYOR..!

Öğrenci velilerine bir dokun bin işit. Okulun dış kapı girişinde güvenlik olmadığı söyleniyor. Sadece okul girişinde güvenlik görevlisinin olduğu ama ana kapıda kimsenin olmadığı da iddialar arasında. Öğrenci velileri öğrencilerin dış kapıdan hem içeri hem dışarı kendi kafalarına göre çıktığını da ifade ederek; “Çocuklarımızı biz okula getirip bırakıyoruz. Sadece okul girişinde güvenlik var, dış ana kapıda güvenlik yok. Allah korusun çocuklarımızın başına herhangi bir şey gelse bunun sorumlusu biz mi olacağız, yoksa okul yönetimi mi” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet Mavi dedi ki:

    Güzelim ilkokulumda bizler doğalgaz nedir görmedik sobalı sistemde okuduk Bakan bile o okuldan çıktı herhalde doğalgazla büyüyen çocuklardan Başbakan çıkar herhalde

  2. misafir dedi ki:

    Kızılırmak ilkokulunda sıkandal var diyenler yarın kömür kokusundan,pis havadan kurtulduklarında hangi başlığı yazacaklar!Geçen yıl kömür dumanını, kömür kokusunu teneffüs edenler önceki yıllarda neredeydi acaba.Okul idaresi canla başla biran önce temiz yakıta geçilsin diye çaba sarf ediyor,çürük beyinliler şikayet ediyor.

BİR YORUM YAZ