Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİ EMNİYET AMİRİNİ KENAN BIYIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİ  EMNİYET AMİRİNİ KENAN BIYIK’I  MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

Bafra Gazeteciler Derneği, Bafra’ya yeni atanan emniyet amiri Kenan Bıyık’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı, BafraGazetesi sahibi Adem Dilek, Kanal2000tv Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Ünlü, BafraHavadis editörü ve foto muhabiri Aydın Alaçamlı hazır bulundular.

Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı, ziyarette şunları söyledi; “Biz burada gazeteciler olarak her zaman olduğu gibi yöneticilerimiz ile sivil toplum kuruluşlarımız ile her zaman sıcak ilişkiler içerisinde olmaya çalıştık.

Kamu yararını gözeterek görevimizi yaptık. Tabi ki halkımızı da bilgilendirmek konusunda görevimizi yapmaya çalıştık. Siz zaten Bafra’ya yabancı değildiniz. Hizmetinizin ve ömrünüzün büyük bir bölümü geçmişte Bafra’ya hizmet vermekle geçti.  Bu nedenle sizi tekrar Bafra’da görmek oldukça sevindiricidir. Yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımız ile birlikte size tekrar hoş geldiniz diyoruz” dedi.

 

KENAN BIYIK “TEKRAR BAFRAYA GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Yeni görevine başlayan Emniyet Amiri Kenan Bıyık’da, “Bafra güzel bir ilçe. Geçmişte burada önemli hizmetlerim oldu tekrar tayinim çıktığı için ve Bafralılar ile bir arada olmaktan çok mutluyum. Bafra da vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak için ekip arkadaşlarımız ile birlikte, gece ve gündüz çalışacağız. Görevimizi ana yasa ve hukuk ilkeleri doğrultusunda yapacağız. Polis olarak ülkemizin her yerinde çalışırım. Çünkü bu ülkem için can siperhane çalışma içerisindeyim” dedi.

 

BIYIK “BASIN KAMU GÖREVİNİ YAPIYOR”

Bafra Emniyet Amiri Kenan Bıyık, “Emniyet ve Basın mensupları kamu görevi yapıyorlar, basın mensuplarımızın vatandaşlarımızı doğru bilgilendirmesi çok önemlidir. Bu konuda biz yasal çerçeve içerisinde ne gerekiyorsa yaparız. Buradaki tüm arkadaşlarımız ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ile birlikte en iyi şekilde uyum içerisinde Bafra halkına güvenlik hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

 

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜMÜZÜN TALİMATLARI DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDECEĞİZ

Bafra Emniyet Amiri Kenan Bıyık, “Bafra’nın sevilen, makamını dolduran ,Bafra için asayiş ve huzur için büyük çaba sarf eden Emniyet Müdürümüz Mustafa Yiğit’in önderliğinde, onun talimatları doğrultusunda biz 24 saat tüm polislerimiz ile birlikte teyakkuzdayız. Zira ‘Polis halkın aynasıdır’ Basın’da bizim aramızda halkla köprü görevi yapıyor” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ