Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN HUZUREVİ’NDE YAŞLILARLA ÇİÇEK DİKTİ

BAŞKAN ŞAHİN HUZUREVİ’NDE YAŞLILARLA ÇİÇEK DİKTİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Huzurevi sakinleri ile Huzurevi bahçesine çiçek dikti.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 75. Yıl Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz, yaşlılar ve Belediye Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Huzurevi bahçesine kış çiçekleri dikildi.

 

Bazı yaşlıların çiçek dikerken rahatsızlıkları nedeni ile zorlandığı ancak dikmek için büyük gayret sarf ettiği görüldü. Birlikte yapılan çiçek dikimi esnasında huzurevi sakinlerinin yüzlerine mutluluk yansıdığı dikkatlerden kaçmadı. Çiçek dikiminin ardından Başkan Şahin, tüm yaşlılara odalarına koymaları için saksıda çiçek hediye etti.

 

Başkan Şahin, çiçek dikimi sırasında şunları söyledi: “Belediye Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz burada hazırlıklarını yapmışlar, yaşlılarımız ile birlikte çiçeklerimizi dikerek Huzurevi Bahçemizi renklendirdik. Ekiplerimize teşekkür ediyorum. Yaşlılarımıza da sağlıklı uzun ömürler diliyorum”

 

Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz da bu etkinlikten dolayı belediye başkanı Zihni Şahin’e teşekkür ederek şunları söyledi: “Bafra Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz kışlık çiçek ekimine bu yıl buradan başladı. Bizleri ve yaşlılarımızı mutlu ettiler. Kış bitkileri ile bahçemiz renklenecek. Kendilerine Başkanımızın şahsında teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza da seslenmek istiyorum. Huzurevimizi ziyaret ederek yaşlılarımızın gönüllerini almayı ihmal etmesinler” dedi.

 

Programda Park Bahçeler Müdürü Hüseyin Ayhan Park Bahçeler müdürlüğü ekipleri, Basın Halkla İlişkiler Müdürü Ramazan Yaman’da hazır bulundu. Çiçek dikiminin ardında hatıra fotoğrafları çekildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ