Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ZİHNİ ŞAHİN “7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN SONRA MİLLETİMİZ AK PARTİ’YE SAHİP ÇIKTI”

ZİHNİ ŞAHİN “7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN SONRA MİLLETİMİZ AK PARTİ’YE SAHİP ÇIKTI”

1 Kasım seçimlerinde hem Türkiye’de hem de Bafra’da büyük bir zafer yaşadıklarını belirten Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN “1 Kasım’da hem Türkiye’de hemde Baframızda elde ettiğimiz sonuçlarla hep birlikte büyük bir zafer yaşadık. 7 haziran seçimlerinden sonra milletimiz bize sahip çıktı” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, hem seçim kampanyası sırasında hem de seçim gününde Bafra’da hiçbir sorunun yaşanmadığını, bunda emeği olan başta kolluk kuvvetlerimize ve tüm görev alan ilgili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

 

BU MİLLET HER ZAMAN DİK DURMASINI BİLMİŞTİR

Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bu yüce millet var olduğu sürece, bu millet dik durduğu sürece, bu millet istikrarı istediği sürece bütün terör örgütleri avuçlarını yalar” diye konuştu.

Zihni Şahin, terör örgütlerinin hepsi 1 Kasım’dan sonra güçlü bir şekilde susturulacak ve Türkiye yoluna devam edecek şeklinde vurgulama yaptı.

 

ŞAHİN “ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İSTEDİLER”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 7 Haziran’dan sonra ülkeyi karıştırma çabası içerisine girmek isteyenlerin olduğunu söyleyerek, “Bu millet istikrarı istediği sürece bütün terör örgütleri avuçlarını yalar, arkasındaki güçler de avuçlarını yalar” dedi.

 

7 HAZİRAN TABLOSU BİRİLERİNİN İŞTAHINI KABARTTI

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 1 Kasım’dan sonra da terörün çok güçlü bir şekilde susturalacağını belirterek, “7 Haziran sonrası Ak Parti’nin tek başına hükümet kuramaması birilerinin özellikle terör örgütlerinin iştahını kabarttı. Buna rağmen geçici hükümet terörün üzerine gitti, gereğini yaptı. Yüce halkımız da bunu görerek 1 kasım’da bunları adeta sandığa gömdü. Zira bunlar Türkiye büyümesin, Türkiye’de istikrar olmasın ki Türkiye kaos yaşasın istiyor. İstiyorlar ki Türkiye ekonomik gücünü terör olaylarına harcasın. Kendi içerisinde tebeleneip dursun istiyorlar. Bu nedenle 7 haziran seçimlerinden sonra bu karanlık güçler terör örgütlerini sahneye sürdü, tekrar milletimize karşı hain tuzaklarını yeniden kurmaya çalıştılar. Türk halkı bu tuzakları bizzat gördü. Bu kumpaslara bu oyunlara müsaade etmedi. Bu nedenle 1 Kasım’da istikrar kazandı, amaç Türkiye büyüsün, terör’ün beli kırılsın istedi” diye konuştu.

 

BAFRA HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Zihni Şahin, özellikle yaptıkları seçim çalışmalarında Bafra halkının Ak Parti’ye ve şahsına büyük teveccüh gösterdiğinin altını da çizerek duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ