Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EYÜP ATMACA “BU YOL MİLLETİN YOLU”

EYÜP ATMACA “BU YOL MİLLETİN YOLU”

Cezzar Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, 1 Kasım seçimlerinde ‘millet kazandı’ dedi.

Eyüp Atmaca, Ak Parti’nin seçimde elde ettiği başarı ile ilgili şöyle konuştu; “Bu yol milletin yolu. İşte milletin yolunda hakk’ın desteği ile, Cenabı Allah’ın inayetiyle 1 Kasım bu yüce millete bayram oldu.

Türkiye’nin lideri, bu yüce milletin lideri Recep Tayyip Erdoğan dün olduğu gibi bugün de dim dik ayakta duruyor. O dik durdukça, bizler de dik duruyoruz. Bu millet büyük bir millet olduğunu 1 Kasım’da ki seçimlerde bir kez daha gösterdi. Yüce Türk milleti 1 Kasım’da siyasi istirkardan yana oy kullandı” dedi.

 

İKİ KİŞİDEN BİR KİŞİ AK PARTİ DEDİ

Eyüp Atmaca, konuşmasını şöyle sürdürdü “Ak Parti’yi yeniden, iki kişiden bir kişi; yüzde 50 oyla tek başına güçlü bir şekilde iktidar yaptı. Hem Samsun’da hem de Bafra’da vatandaşlarımızın teveccühüyle Ak Parti oylarını arttırarak, 7 Haziran’dan 1 milletvekili daha fazla çıkardı. Bu yüce milletten Allah razı olsun” diye konuştu.

 

MİLLİYETÇİLİK LAFLA OLMAZ

Milliyetçiliğin lafla olmayacağının da altını çizen iş adamı Eyüp Atmaca, “Milliyetçilik lafla olmaz, vatanseverlik lafla olmaz, lafla peynir ekmek gemisi yürümüyor. Bu iş çalışmakla olur, hizmetle olur. Türk halkı, Samsunlular ve Bafralı hemşerilerimiz bunu gördüler ve takdir ettiler. Bu yüce milletten Allah razı olsun. Şimdi artık Ankara’da tek başlı güçlü bir hükümet olacak. İşte Türkiye 4 aylık kaos ortamından böylece çıkıyor. Siyasi istikrar olduğundan ekonomik istikrar da arkasından yavaş yavaş gelmeye başladı” dedi.

 

AVRUPA DUY SESİMİZİ, İSRAİL DUY SESİMİZİ

Ak Parti’nin 1 Kasım’da ki sandıkları oy pusulaları ile doldurduğunu vurgulayan Eyüp Atmaca, “Sandıklar öyle bir patladı ki; bu sesi değil Türkiye, tüm Dünya duydu. Bende diyorum ki, Avrupa duy sesimizi, İsrail duy sesimizi, bu seçim zaferinden dolayı Türkiye nasıl bayram yapıyorsa, gazze de, filistin de, suriye de, bosna hersekde, endonezya da, Mynmar’da, azerbaycan’da, türk dünyasında ve müslüman aleminde her yerde insanlar bayram yapıyor” dedi.

 

BAFRA İLÇE TEŞKİLATINI KUTLAMAK LAZIM

1 Kasım seçimleri öncesi Bafra Ak Parti İlçe Teşkilatının, milletvekili adayı Orhan Kırcalı ile birlikte gece gündüz çalıştığının altını da çizerek, “Ak Parti Bafra İlçe Teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları, Belediye Başkanı hepsi omuz omuza verip, çok çalıştılar.

Neticede bu çalışmalar semerisini gösterdi, memlekete huzur geldi. Başta döviz kurları olmak üzere, altına kadar büyük düşüşler yaşandı. Bunlar kendiliğinden olmadı. Zira hükümet güçlü, ancak bundan sonra bu yüce halka daha çok çalışıp, daha çok hizmet verilmesi gerekiyor. Bu millete hak ettiği hizmetin verilmesi gerekiyor” dedi.

 

BU TOPRAKLAR ŞEHİT KANLARIYLA SULANDI

Eyüp Atmaca, bu toprakların şehit kanlarıyla sulandığını da vurgulayarak “Allah şehitlerimizden razı olsun. Gazilerimize de Allah c.c sağlık afiyet versin. Zira terör dolayısıyla bu topraklar bölünmesin diye askerlerimiz, polislerimiz şehit oluyor.

Onlara da Allah’tan rahmet diliyorum. Hepsini rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Atalarımız, şehitlerimiz bizim için, huzurlu geleceğimiz için, refah içinde yaşamamız için şehit oluyor, kan akıtıyor. Biz de geleceğimiz, çocuklarımız, gençlerimiz için istiyoruz ki güçlü bir Türkiye olsun. Güçlü bir türkiye demek, ortadoğunun ve türk toplumunun lideri demektir.

1 Kasım seçimleri gerçekten ülkenin geleceği ile ilgili önemli bir seçimdi. Halkımız duyarlılığını gösterdi. Türk halkı olarak çok sevinçliyiz, çok mutluyuz. Allah c.c ülkemizin insanlarının gazasını mübarek etsin. Allah hepsinden razı olsun. İnşallah bundan sonra da Allah yüce türk milletini mahcup etmesin. İnşallah bundan sonra da Ak Parti başarıdan başarıya koşacak, 2023 hedefimiz arkasından unutulmasın 2071 işte geliyor.Bizler doğru yolda olduğumuz müttedçe, güzellikler yaptığımız müddetçe, miletimizin istediğini yaptığımız müddetçe, yüce Türk milletinin desteği de Ak Parti ile devam edecek” şeklinde konuştu.

DSCN6546

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ