Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRADA’DA ZAFERLE ÇIKTI

BAFRADA’DA ZAFERLE ÇIKTI

Seçimlerden zaferle çıkan AK Parti, bir kez daha sandığa damga vururken, Bafrada’da yüzde 61.9’la bir kez daha sandığa damga vurdu. 

Milliyetçi kesimden de büyük bir oy alan AK Parti, 7 Haziranda ki 50.88’lik oylarını 1 Kasım’da 61. 9’a çıkardı.

 

ORHAN KIRCALI  KONUŞTU

Seçim sonuçlarının ardından Ak Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Ak Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, Tuncay Yurduseven ve tüm partililer “zafer Allah’ındır. Biz bunun bilincindeyiz. Haybi bismillah” diyerek çıktığımız bu süreci elhamdülillah diyerek noktaladık. Bundan sonra hizmete yaraşacağız hem Samsun hem de memleketimiz için elimizden geleni yapacağız. Ben Orhan Kırcalı olarak şahsi menfaatlerim için milletvekili olmadım. Seçim çalışmaları süresince defalarca söyledim, eğer layıkıyla hizmet edemeyeceksem Allah bize oraları nasip etmesin. Verdiğimiz tüm sözlerin de arkasındayız tüm açıklamalarımız Bafra ve bölgedeki basın kuruluşları aracılığı ile hemşehrilerimize ulaştı. Sizlere söz veriyoruz hepsini bir bir takip edip, sonuçlandıracağız. Samimiyetimizi göreceksiniz” şeklinde konuştu.

 

TUNCAY YURDUSEVEN DE KONUŞTU

Bafra Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven’de 1 Kasım’da AK Parti’ye hem ülkemizde hem de Bafra’da destek veren Bafra halkına teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü “7 Haziran’dan sonra köşelerinde bekleyen karanlık güçlerin, dört bir yandan saldırmaya başladığını gördük. Askerimizi, polisimizi hedef alarak, ülkemizi karıştırmayı hedeflediler. Eli kanlı örgüte meclisten, yurt içi ve yurt dışından destek veren odaklar, manşetleri ile cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu hedef aldı. Asıl hedef onların şahıslarında Türkiye cumhuriyeti idi. Milletimiz bu büyük oyunu gördü ve sandıkta oyunu vererek tezgahlarını bozdu. Bu nedenle bu odaklara bu kirli oyun içerisinde olan terör örgütlerine en büyük cevabı milletimizin iradesi vermiştir. Biz yılmadan, yorulmadan inandığımız adımlarla bundan sonra da ülke olarak omuz omuza olacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ