Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SEBAHATTİN SARAR BAFRA SARAR’I ZİYARET ETTİ

SEBAHATTİN SARAR BAFRA SARAR’I ZİYARET ETTİ

Sarar, giyimde bir dünya markası. Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın çeşitli ülkelerinde bayileri bulunan Sarar Giyim’in sahibi Sebahattin Sarar, bugün 29,10,2015 Perşembe günü sabah 09:00’da Bafra’ya gelerek, Bafra Sarar Şubesini ziyaret etti.

Özellikle Sarar’ın Bafra’da bulunan Sarar Mağaza Sahibini bilhassa ziyaret ettiğini vurgulayan Sebahattin Sarar, mağaza sahibi Atakan Alaçamlı’nın özel misafiri oldu. Bafra’da iki şubesi bulunan Bafra Sarar’ın sahini Atakan Alaçamlı, Sebahattin Sarar gibi ülkeye maal olmuş bir ismin Bafra’ya gelmesi bilhassa yaptığı ziyaretten son derece mutlu olduğunu ifade etti.

 

SEBAHATTİN SARAR “BAFRA’NIN BİZİM GÖZÜMÜZDE AYRI BİR YERİ VAR”

Atakan Alaçamlı’nın misafiri olarak Bafra’ya gelen Sebahattin Sarar, “Biz Sarar ailesi olarak Atakan Alaçamlı’yı çok seviyoruz. Daha yeni temsilcimiz olmasına rağmen, kendisini başta ben olmak üzere kardeşlerim, yönetim kurulum ve mağaza çalışanlarımız aktif bir kimliği olduğu için, çok sayıyor ve sevgi duyuyoruz. Biz Atakan Alaçamlı ile ileriye dönük daha büyük projelere birlikte imza atacağız” dedi.

 

SEBAHATTİN SARAR’A BAFRA PİDESİ İKRAM EDİLDİ

Sarar Bafra Şubesi Mağaza Sahibi Atakan Alaçamlı’da, Bafra misafir perverliğini her zamanki gibi göstererek, Bafra’nın dillere destan, damak zevki veren Bafra pidesinden Sebahattin Sarar’a tattırarak, bir sabah kahvaltısı ikram etti.

Diğer yandan Sebahattin Sarar’a, Bafra ile özdeşen Bafra Kaymaklı Lokumu ve Bafra Nokulu’da ikram edildi. Gösterilen büyük ilgiden ve Bafra’nın geleneksel ürünlerinden başta pide olmak üzere, nokul ve kaymakmlı lokumdan çok etkilendiğini belirten Sebahattin Sarar, Atakan Alaçamlı’ya gösterdiği içten duyarlılıktan dolayı Sarar ailesi olarak teşekkür etti.

DSCN7716 DSCN7717

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ