Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TEK YUMRUK OLDULAR

TEK YUMRUK OLDULAR

1 Kasım’da yapılacak Genel Seçimlere 5 gün kala, Bafra Ak Parti çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, yaptıkları seçim çalışmaları ile ‘Tek yumruk’ oldular.

 

Başkan Şahin, Yurduseven ve Kırcalı, seçim çalışmalarını Bafra ve mahallelerini karış karış geziyor. 7 Haziran seçimlerinde 6. Milletvekilliğini ‘850’ oy ile kaybeden Ak Parti, bilhassa Bafra ve yöresinde oy potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak için bölge halkını tek tek ziyaret ederek, çalışmalar hakkınd bilgi veriyorlar.

 

AK PARTİ’DE BÜYÜK ŞEHİR ÜSTÜNLÜĞÜ

Samsun’da en çok milletvekilini daha da arttırmak için seçim çalışmalarını yürüten Bafra Ak Parti Teşkilatı ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, yerel avantajını vekil adayı adına sonuna kadar kullanıyor. İlçede yapılan açılışlara da bizzat katılan bu üçlü, burada da vatandaşlar ile birebir görüşerek Orhan Kırcalı’ya oy istiyorlar.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven bu tür açılışları da birlikte yapıyor. Seçim çalışmalarını dört koldan yürüten Ak Parti’nin en büyük kozu Bafralı Avukat Orhan Kırcalı oluyor.

 

BAŞKAN ŞAHİN; BAFRALI ADAY İSTEDİNİZ, BİZDE SİZLERE SUNDUK

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafralıların adayı Orhan Kırcalı’ya sahip çıkmaları gerektiğinin altını çizerek, “Bafra bu konuda biraz Ak Parti’ye kırgındı. İşte biz yerel yöneticiler bu sorunu, bu problemi Ankara’da Genel Merkez’ bildirdik.

 

Onlar da sağolsunlar sesimize kulak verdiler ve Bafralı Orhan Kırcalıyı 6. Sıra Milletvekili Adayı olarak Bafra halkına sundular. Sayın Kırcalı, sadece Bafra’nın değil, Alaçam’ın, Yakakent’in ve Ondokuz Mayıs’ında adayıdır. Sayın Kırcalı, bu yörenin evladı olma düşüncesiyle bölgemizin sorunlarını çok iyi bilmektedir. Bafra ve bölge halkı da kendi evladına, Orhan Kırcalı kardeşimize sahip çıkmalı” dedi.

 

YURDUSEVEN; ORHAN KIRCALI, İÇİMİZDEN BİRİ

Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven’de, Avukat Orhan Kırcalı’nın içimizden biri olduğunu vurgulayıp, “Biz Orhan Kırcalı ile 6. Sıra milletvekilliğini rahat bir şekilde çıkartacağımıza gönülden inanıyoruz. Bizim çalışmalarımız 7. Milletvekilliğidir.

 

Çünkü; Türk halkı istikrar diyor, huzur istiyor, güven istiyor. Bu huzur, bu güven ve bu istikrar Ak Parti’nin iktidarı ile olacaktır” şeklinde konuşuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ