Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AVUKAT DİLEK KİRAZ CENAZEYE KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

AVUKAT DİLEK KİRAZ CENAZEYE KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

13.10.2015 Salı günü Bafralı hemşehrimiz, İstanbul’da ki gururumuz Avukat Dilek Kiraz’ın babası merhum Yusuf Kiraz hakkın rahmetine kavuşmuştu. Dilek Kiraz, kendisini ve ailesini bu acılı günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini iletti.

Avukat Dilek Kiraz, açıklamasında “Acılar dostlarla paylaştıkça azalmaktadır. Babamınızın bu dünyadan göçüp gitmesi tarifi imkansız acıları yaşatırken, varlıklarını yanımızda hissetiğimiz dostlar, taziyteye ve cenazeyi almak için Karıncak Mahallesindeki evimize kadar geldiler. Ciddi bir kalabalık, cenaze namazına iştirak ederek büyük bir samimiyet örneği sergilemişlerdir. İstanbul’dan, Ankara’dan, Samsun’dan, Bafra’dan ve bölge İl ve İlçelerden cenazeye gelerek, cenaze namazını kalabalık bir toplulukla kılınmasını sağladılar.

Merhumun toprağa düşmesinden sonra geçen 6 günlük süre boyunca babamızın evinde her gece okunan kuran-ı kerim ve gönderilen dualara iştirak edilerek yine dostlarımız bizleri yalnız bırakmadı. Böylece merhumun ardından yapılabilecek dini görevlerimizle tamamlanmış oldu. Acımızı paylaşmak için Ankara, İstanbul, Samsun, kazalar ve köylerden iştirak eden dostlarımızı bu acılı günümüzde yanımızda görmenin onurunu yaşadık. İstanbul’dan gelerek cenazeye iştirak eden değerli dostumuz Kaya Aşçı ve arkadaşlarına en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

 

BAFRA KAYMAKAMINA DA TEŞEKKÜRLER

Merhum babalarının vefatını duyarak, kendisini telefonla bizzat arayarak taziyede bulunan Bafra Kaymakamı Halis Arslan’a çok teşekkür ettiğini vurgulayan Dilek Kiraz, “Merhum babam Bafra’nın sevilen bir simasıydı. Kimseyi kırmazdı, örnek bir yaşantısı oldu. Biz Kiraz ailesi olarak her zaman babamızla gurur duyduk. Bu nedenle merhum babamız Yusuf Kiraz’ın ne denli sevildiğini cenazemizde hepimiz gördük. Bu vesile ile başta Ak Parti Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, CHP Milletvekili Adayı Şaban Sevinç , Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, MHP Milletvekili Adayı Erhan Usta ve Hüseyin Edis, Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İş Adamı Kaya Aşçı, AK Parti İlçe Başkanı Tudncay Yurduseven, CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özel, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, Canik MHP İlçe Başkanı ve Eski Bafra Garnizon Komutanı Metin Özdemir, Eski Başhekim Mahmut Celal Atmaca, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Davut Çepni, Eski Ana Vatan Partisi İlçe Başkanı Fazlı Bayraktar, İş Adamı Mustafa Kurumahmutoğlu, Avukat Arif Şimşek, Samsun Büyük Şehir Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum, Eski Belediye Başkanı Yaşar Buharalıoğlu, Eski MHP Milletvekili Ahmet Aydın, Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Erdal Doğan, Eski MHP Milletvekili Cemallettin Şimşek, Eski Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, Eski Demokrat Parti İlçe Başkanı Kadir Bıçakçı, Eski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rızvan Aksoy, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri, Oda ve Dernek Temsilcileri, civar köylerden bizzat gelen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ