Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CHP’li Sevinç’ten Şaşırtan Ziyaret

CHP’li Sevinç’ten Şaşırtan Ziyaret
Türkiye’de seçimlere doğru meydanlarda siyasetin tansiyonu yükselirken, Samsun’da Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Şaban Sevinç’in nezaket ziyareti dikkat çekti.

“Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var”
 
Esnaf ve halk gezileri kapsamında seçmenleriyle buluşan Sevinç, Bafra’da bulunan Akp seçim ofisini de ziyaret etti.
Seçim ofisinde bulunan vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaşan Sevinç; ‘’Bu zor günlerde birlik ve beraberlik içinde, nazik bir şekilde seçim sürecine devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum.’’ dedi. 
 
“Milletimizi birbirine düşüren Akp’li siyasetçilere karşıyım.”
 
Sevinç, “Ben ülkemizi soyan ve milletimizi birbirine düşüren Akp’li siyasetçilere karşıyım. Yoksa Akp’ye oy vermiş vatandaşlar da CHP’ye ve diğer partilere destek verenler gibi bizim kardeşlerimiz” dedi.
 
“Halkımızla Kucaklaşıyoruz”
 
Sevinç; “Biz Türkiye’nin kurucu partisiyiz. 29 Ekim 1923’te ki gibi, ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlayarak aydınlığa öncülük edecek partiyiz. O yüzden tüm halkımızla kucaklaşıyoruz.” dedi.
 
Halktan Olumlu Tepki
 
Sevinç’in bu nezaketli davranışı halktan çok olumlu tepkiler aldı. Bir vatandaşın; ‘’Görmek istediğimiz siyaset bu işte, tebrik ediyorum bu davranışınız herkese örnek olsun.’’ demesi üzerine teşekkür eden Şaban Sevinç halk, köy ve esnaf gezilerine devam ediyor.

признаки глистов

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ