Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AKMERCAN DELTA DOĞALGAZ BAFRA’DA 34 BİN KONUTA ULAŞTI

AKMERCAN DELTA DOĞALGAZ BAFRA’DA 34 BİN KONUTA ULAŞTI

Bafra ilçesi doğal gaz’ın getirdiği konfor ve rahatlığı yaşıyor. Kısacası artık Bafra, doğalgazlı oldu, doğalgaz ile tanıştı.

Akmercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sezen’i makamında ziyaret ettik. Sayın Sezen bize Bafra’da ki şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili önemli bilgiler aktardı. Ak Mercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sezen, “Biz Bafra’ya geldiğimizde 2011 yılında Bafra Belediyesinden, Bafra’da ki konutlar ile ilgili bir istatistik aldık.

Bafra’da 36 bin 390 konutun olduğu bilgisi tarafımıza iletildi. O günden beri çok önemli çalışmalar yaptık. Bu çalışmaları da Bafra halkı yakinen gördü ve bizimle birlikte yaşadı. Şimdi yıl 2015 biz Ak Mercan Delta Doğalgaz olarak, şu ana kadar 34 bin konuta ulaştık. Bu da almış olduğumuz konut rakamına göre %92’ye denk geliyor. Anlayacağınız 4 yıl içerisinde 34 bin 12 konuta ulaştık. Bunlardan şu an 17 bin’i doğalgaz kullanıyor, buda %50’ye tekabul ediyor” dedi.

 

21 MAHALLENİN TAMAMINA GİRDİK

Ak Mercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sezen, “Şu ana kadar 21 mahallenin tamamına girdik. Sadece ‘bahçeler, alparslan, fatih, fevzi çakmak ve gazi osmanpaşa’ mahallelerinin belli bir bölümlerinde çalışma yapılmadı.

Biz ilk etapda Bafra’da toplu mahalleler ağırlık verdik. Buralarda ki tüm konutlara doğalgaz verdik. Sadece konut sayısı az olan mahallelerde ise çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor” diye konuştu.

 молочница как вылечить

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ