Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ORHAN KIRCALI “AK PARTİ BAFRA’YA ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERİYOR”

ORHAN KIRCALI “AK PARTİ BAFRA’YA ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERİYOR”
  • Genel
  • 23 Eylül 2015

AK Parti Milletvekili Adayı Avukat Orhan Kırcalı, Bafra Gazeteciler Derneğini ziyaret etti. Ziyarete yakın dostu Veysel Özkök’de katıldı. AK Parti’nin 6. Sıra milletvekili adayı Avukat Orhan Kırcalı, Bafra Gazeteciler Dernek Başkanımız İbrahim Alaçamlı ile 1 Kasım seçimlerini konuştular.

 

GÖZÜN AYDIN BAFRALI

AK Parti Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, “Bafralıların gözü aydın olsun. Bir evlatlarını Ankara’ya göndererek, özlemlerini giderecekler. Bafra istedi, AK Parti bu sese kulak verdi. Şimdi sıra Bafra, Alaçam, Yakakent ve Ondokuz Mayıslı hemşehrilerimizde” dedi.

AK Parti’nin Bafra ve komşu İlçelere 1 Kasım seçimlerinde çok büyük önem verdiğinin de altını çizen Kırcalı, şöyle devam etti; “Biz AK Parti olarak, 7 Haziran seçimlerinde 6. Vekili 490 oy ile kaybetmiştik. Ancak bu seçimde bunu hemşehrilerimiz çok fazlasıyla telafi edecekler. Biz AK Parti olarak buna gönülden inanıyoruz” dedi.

 

KIRCALI ADAY TANITIMINA KATILDI

Orhan Kırcalı, geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ankara Arena Spor Salonunda milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına da katıldıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti; “Biz Ankara’ya Samsun olarak büyük bir çıkartma yaptık. Ankara Arena Spor Salonuna başta Büyük Şehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanımız Muharrem Göksel, İl Kadın Kolları Başkanımız Rabia Baykeser, İl Gençlik Kolları Başkanımız Caner Göktepe, Bafra İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven, Ak Parti Bafra Teşkilat Başkanımız İsmail Kuloğlu,  AK Parti Bafra Kadın Gençlik Kolları, İlçe Gençlik Kolları, Başkan ve üyeleri ile birlikte katıldık” dedi.

 

TÜRKİYE’NİN GÖZÜ BAFRA’DA

AK Parti milletvekili adayı Orhan Kırcalı, seçim çalışmaları İl ve İlçe teşkilatlarımızla koordineli bir şekilde yürütüldüğünün de altını çizerek, Karadeniz’in, Bölge’nin ve Türkiye’nin gözünün bu seçimde Bafra’nın üzerinde olduğunu hatırlattı. Orhan Kırcalı, üç siyasi partide de Bafra’nın önemi’nin çok büyük olduğu bilhassa AK Parti’nin bu seçime çok iddialı hazırlandığının da altını çizip, “Biz Bafra’da Alaçam’da Yakakent’te ve Ondokuz Mayıs ilçesinde tek yumruk olduk, olmaya da devam edeceğiz. Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Gençlik Kollarımız, Mahalle Temsilcilerimiz ve AK Parti’ye gönül veren saygıdeğer halkımızla hiç durmadan gece gündüz çalışacağız, Ak Parti Bafra’ya büyük teveccüh gösteriyor. Bunu da Ankara’da hep birlikte gördük. Öyleyse mahcup olmamak için 1 Kasım’da zafere ulaşırız inşaallah” dedi.сковорода грильтуры в черногорию 2015 год пегас туристиксковорода керамическая купитьлечение герпеса на спине

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ