Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇETİN AKÇA’DAN BAYRAM KUTLAMASI

ÇETİN AKÇA’DAN BAYRAM KUTLAMASI
  • Genel
  • 23 Eylül 2015

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Çetin Akça’dan Bafralı, Alaçamlı, Yakakentli ve Ondokuz Mayıs ilçesi vatandaşlarımıza bayram mesajı.

Ak Parti Alaçam Meclis Üyesi Çetin Akça, Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günler olduğunu belirtti.
Alaçamlı Meclis Üyesi Akça, “Ülke olarak bayramın huzurlu bir ortamda geçmesi en büyük temennimizdir. Millet olarak, bayram günlerinin getirmiş olduğu birlik beraberlik ve kardeşlik ortamının değerini çok iyi bilmeliyiz. Bu birlik ve beraberliği her zaman sürdürmeliyiz. Yoksul, öksüz ve yetimlere, düşkün ve yaşlılara sahip çıkmalıyız. Onlara da bayram sevinci ve coşkusunu yaşatmalıyız” dedi.
Akça, “İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor ve bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışan kötü niyetli mihraklara fırsat vermeden nice bayramlara ulaşmasını temenni ediyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle kurban bayramınız kutlu olsun.” ifadeleriyle Alaçamlıların, Bafralıların ve bölge halkımızın Kurban Bayramı’nı kutladı.

ABALOĞLU YEM BAYİİ

BAFRA YETKİLİ BAYİİ

TOROS GÜBRE BAYİSİ

MİS UN

TİGEM ANA BAYİLİK

AKÇA TUR LTD ŞTİ OKUL SERVİS HİZMETLERİ

SÜT YEMİ

BUZAĞI YEMİ

BESİ YEMİ

KUZU YEMİ

VE BAKLİYAT ÇEŞİTLERİреклама на google стоимостьпосуда для ресторанов спбдеревянный дом типовой проектраскрутка сайта быстро

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ