Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRADA Kİ ÜÇ İLÇE BAŞKANI TEYAKKUZ HALİNDE

BAFRADA Kİ ÜÇ İLÇE BAŞKANI TEYAKKUZ HALİNDE
  • Genel
  • 23 Eylül 2015

1 Kasımda gerçekleştirilecek olan Genel Seçimlere yönelik siyasi partiler hazırlıklarını sürdürürken, Samsun’da en kritik bölge “Bafra, Alaçam, Yakakent ve Ondokuz Mayıs” İlçeleri oldu.

MHP, CHP ve AK Parti söz konusu bölgeleri kucaklayacak isimleri listelerinde yer verirken, partilerin 3 İlçe Başkanları 1 Kasım öncesi toplantı üzerine toplantı gerçekleştirerek, yerel de seçim stratejilerini belirlemeye çalışıyor.

 

TUNCAY YURDUSEVEN İDDİALI KONUŞTU

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, partisinin milletvekili aday listesinin diğer partilerden daha iddialı olduğunu söyledi. Samsun’dan 8 milletvekili çıkaracaklarına inandığını söyleyen Yurduseven, “AK Parti’nin 14 yıllık yönetiminde yapılan hizmetler ortada. Vatandaşlarımız da bu hizmetlerin farkında. Hizmetlerin devamı için önümüzdeki seçimlerde, halkımız yeniden AK Parti’ye teveccüh gösterecektir. Milletvekili aday listemiz son derece güzel. Bafra ilçesi ve komşu ilçeler bu seçimlerde önem kazandı. Önümüzdeki 1 Kasım seçimlerinde AK Parti büyük başarı sağlayacaktır” dedi.

 

CHP İLÇE BAŞKANI NİHAT OKTAY’DA İDDİALI KONUŞTU

CHP Bafra İlçe Başkanı Nihat Oktay ise, bu seçimlerde Bafra, Alaçam, Yakakent ve Ondokuz Mayıs’ın daha büyük önem kazandığına dikkat çekti.

Siyasi partilerin milletvekili listelerinde Bafralılara özellikle yer verdiğine dikkati çeken Oktay, “CHP’de Şaban Sevinç, MHP’de Hüseyin Edis’in AK Parti’de ise Orhan Kırcalı var. Bu durum Bafra ve bölgeyi ön plana çıkardı. Siyasi partiler Bafra üzerinden hesap yapmaya başladılar. Biz Samsun’dan 3. Milletvekilimizi çıkarmak istiyoruz. 3’üncü milletvekilimizi çıkarırız, AK Parti oyları ise yüzde 38 bandına düşer. CHP’nin de oy oranı yüzde 30’lara çıkar. MHP yerini koruyacağını düşünüyorum, AK Parti önümüzdeki seçimler için iktidar olmayı unutsun” diye konuştu.

 

HÜSEYİN ACAR “MHP BAFRA DA VE BÖLGEDE BÜYÜK BAŞARI ELDE EDECEK”

MHP Bafra İlçe Başkanı Hüseyin Acar ise, MHP’nin milletvekili aday listesinin bölgesel özellikler gözetilerek hazırlandığına dikkati çekerek, “Partimizin listesi çok iyi bir liste, önümüzdeki seçimlerde büyük bir başarı elde edeceğiz. MHP her zaman Bafra’nın kalesi olmuştur. Bizim hedefimiz 3. Milletvekilini çıkarmak olacak. Biz zaten halkımızın büyük teveccühü ile iki vekili çıkarmıştık. Bundan sonraki gayretimiz halkımızın da büyük desteği ile 3. Vekili çıkarmak olacak” dedi.russian language videoкуплю товары для домадачный деревянный дом фотобиорезонанс

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ