Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ’NİN ADAYI KIRCALI “6. VEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ”

AK PARTİ’NİN ADAYI KIRCALI “6. VEKİLİ ÇIKARTACAĞIZ”
  • Genel
  • 23 Eylül 2015

1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin Bafra seçim bölgesinden 6. Sırada aday gösterdiği Orhan Kırcalı, 6. Milletvekilini bölge halkımızın büyük teveccühü ile çıkaracağız dedi.

Orhan Kırcalı, 3 partinin bu seçimde Bafra’nın önemini bilerek hareket edeceğini de hatırlatıp, Bafra hem coğrafi olarak hem nüfus hem de tarım potansiyeli olarak önemli bir ilçe olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu; “Bölge halkımız AK Parti’nin Bafralı adayı yoktu diyerek serzenişte bulunmuştu. Sıralamada neden bir Bafralı yok demişti. AK Parti bu sese kulak verdi, Bafra’ya ve bölgemize kulak verdi, 6. Sıradan bendenizi AK Parti’den sıralamaya koydular. Şimdi sıra halkımızda, onların büyük desteği ile milletvekili olup, Ankara’da sesleri olacağım” dedi.

 

BAFRADA Kİ SEÇİM SONUÇLARI TÜRKİYEYE YANSIYACAK

AK Parti’nin 6. Sıra milletvekili adayı Orhan Kırcalı, “Bafra’da ki seçim sonuçları her zaman Türkiye’nin de seçim sonuçlarını yansıtmıştır. Biz de bu bilinçle ‘bismillah’ deyip yola çıktık. Gayretlerimizle halkımızın desteği ile 6. Milletvekilini kazanmaya yönelik olacaktır. 7 Haziran seçiminden sonra ortaya çıkan bugünkü durum karşısında halkımız istikrara yöneleceğine ilişkin inancımız tamdır” dedi.юрист харьковзакон об основах социальной защищенности инвалидов в украинеотопление каркасного домалечение коньюктивита у ребенка

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ