Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ’NİN BAFRALI ADAYI ORHAN KIRCALI’YA TEBRİK YAĞMURU

AK PARTİ’NİN BAFRALI ADAYI ORHAN KIRCALI’YA TEBRİK YAĞMURU
  • Genel
  • 21 Eylül 2015

1 Kasım seçimleri öncesi AK Parti’den 6. Sırada yer alan hukukçu Av. Orhan Kırcalı’ya Bafralılar tebrik yağmuru yağdırdı.

Avukat Orhan Kırcalı’nın, Bafra’nın has be has evladı olduğunun altını çizen Bafra halkı, “Orhan Kırcalı’yı mecliste görüyoruz” dediler. Bafralılar geçtiğimiz 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin 450 oy ile milletvekilliğin kaybettiğinin altını da çizerek, “ 1 Kasım’da Bafralı Avukat Orhan Kırcalı ile 6 milletvekilini rahatlıkla çıkartacaklarını” vurguladılar.

 

BAFRALILAR ŞÖYLE KONUŞTULAR

Ali Ceylan (Serbest Meslek)Orhan Kırcalı kardeşimize başarılar diliyoruz. biz kendisine daha şimdiden vekil gözü ile bakıyoruz. Hem Orhan Kırcalı vekil olacak, hem de AK Parti tek başına iktidar olacak. Zira ülke ekonomisi çok kötü durumda, dolar, altın aldı başını gidiyor. AK Parti iktidarı ile hepsi inişe geçecek, iyi günler, güzel günler Türkiyemize Ak Parti iktidarı ile gelecek” dedi.

Rıfat Kocaman (Emekli)Evladımız Avukat Orhan Kırcalı’yı tebrik ediyor ve bir Bafralı olarak bağrımıza basıyoruz ve onunla gurur duyuyoruz. Halkımızın büyük desteği ile avukatımıza ve Ak Parti’ye hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Nuri Esen (Esnaf)Orhan abimize başarılar diliyoruz, çok sevinçliyiz. Nihayet bir Bafralı ön sıralarda yer aldı. Ak Parti’ye şimdiden Samsun’da 6 milletvekili hayırlı olsun” diye konuştu.

Arif Atmaca (Esnaf)Orhan Kırcalı bey ile onur duyduk. Artık bizim de mecliste Bafralı bir evladımız Bafra’yı temsil edecek. Çok sevinçliyiz, çok” dedi.

Recep Ataseven (Emekli)Nihayet özlenen ve beklenen arzumuz Orhan Kırcalı kardeşimizle yerine geldi. Doğrusu da buydu, bir Bafralı Ankara’da bizi temsil etmeliydi” dedi.

Kemal Özcan (Emekli)Hayırlı olsun, avukatımız Bafralı hemşerimiz Orhan Kırcalı bey’e. Hem ülkemize, hem Baframıza hayırlı olsun. Madem öyle Bafralılar 1 Kasım’da tercihini Ak Parti’den yana kullanmalı” diye konuştu.

Fevzi İpek (Emekli)Olması gereken oldu. Doğrusu da buydu. Gerçi biraz geç kalındı, buna rağmen bir Bafralıyı  AK Parti sıralamasında 6. Sırada görmek Bafralıları sevince boğdu” dedi.

Adem Ünlü (Emekli)İki bayramı bir arada yaşıyoruz. Birisi Kurban Bayramı, bir diğeri ise Bafralı bir kardeşimizin, Orhan Bey’in 6. Sırada yer alması oldu. Kutluyoruz” dedi.

Bayram Koparan (Gazibeyli Mahallesi Muhtarı)Ben bu olaya parti olarak bakmıyorum. Bir muhtar olarak iktidara yakın bir parti’den bir hemşerimizin seçilecek bir yerden sıralamaya girmesi hepimiz memnun etti. Orhan Kırcalı bey’e tekrar hayırlı olsun diyoruz” dedi.

DSCN7400 DSCN7402 DSCN7403производители посуды россияболгария несебр горящие путевки на сентябрьseo анализрекламные щиты москва

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ