Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN: BALON GEZİLERİ BAŞLIYOR

BAŞKAN ŞAHİN: BALON GEZİLERİ BAŞLIYOR
  • Genel
  • 18 Eylül 2015

Bafra Belediyesinin teşvik, destek ve öncülüğünde balon turizmi faaliyetlerinin başlaması için yapılan çalışmalarda tamamlandı.

Sivil Havacılık Genel Müdür yardımcısı Bahri Kesici bu amaçla Bafra’ya geldi. Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte Yağmurca, Kuşcular, İkiztepe mahallerinde ki alanlarda incelemeler yaptı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu hakkında şunları söyledi: “Sivil Havacılık Genel Müdür yardımcımız Bahri Kesici Bey’e bu ziyareti ve destekleri için teşekkür ediyorum. Bafra’mızda turizm çeşitliliğini artırmak noktasında çalışmalar yapıyoruz. Bu amaçla Balon gezileri ve Yamaç Paraşütü alanlarında oldukça mesafe aldık. Bafra’mız bölgemizin ve ülkemizin gündemine bu olumlu yönüyle girmiştir. Ayrıca bu iki alanda alt yapı ve tesisleşme çalışmaları da devam ediyor.

Başkan Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “Balon gezileri ve yamaç paraşütünden ilçemizin tanıtımı dışında ekonomik olarak girdide elde etmek istiyoruz. Turizmde ki hedeflerimizden biride ekonomik canlılık kazanmaktır.  Balon gezileri için her türlü yasal izinler alındı ve yarın test uçuşu saat sabah 06.00’da Şevket Aşçı Turizm Fakültesi mevkiinde yapılacaktır. Balon gezileri ile ilgili gerekli duyuru ve tanıtımlar yapılmaktadır. Balon turları sabahın çok erken saatlerinde başlamaktadır.  İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum.радиаторкухонная посуда екатиринбургдеревянный дом теплоизоляциябиорезонансная терапия стоимость

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ