Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI MI OLACAKMIŞ?

BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI MI OLACAKMIŞ?
  • Genel
  • 14 Eylül 2015
  • 0 YORUM
  • 257 KEZ OKUNDU

Ülke huzursuz, doğuda savaş var. Her gün şehit veriyoruz. Ekonomik sıkıntı almış başını gidiyor, esnaf kan ağlıyor. Emekli ay başını getiremiyor, köylü kart sevdasına kapılmış bankalar ile başı dertte.

1 Kasım’da seçime gideceğiz, bu seçim 1 Kasım’da nasıl yapılacak, güvenlik nasıl sağlanacak? Biz bunları tartışacağımza kalkmışız Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in Milletvekilliği adaylığını konuşuyoruz.

 

BAŞKAN ŞAHİN ADAY OLMAZ

Zihni Şahin Bey’i 80 öncesinden tanırım. Benim gibi herkes de tanır. Allah c.c Sayın Şahin’e 2. Kez Belediye Başkanlığını nasip etti. O da bundan zaten şikayetçi değil.

Şimdi, neymiş efendim “zihni şahin 1 kasım seçimleri öncesi milletvekili adayı yapılacakmış” buna kargalar bile güler.

Zihni Şahin şimdi kalkacak Belediye Başkanlığından istifa edecek, milletvekilliğine adaylık müracatını yapacak, daha sonra da sıralamaya giremeyecek ve tekrar Belediye Başkanlığına geri dönemeyecek. Başkan Şahin bunu bilmiyor mu?

Bana göre Milletvekilliğini düşünmemiştir. Düşünmesine de gerek yok.. Şu an zaten AK Parti’nin Bafra Belediye Başkanı. Bir örnek verecek olursak, bendeniz İbrahim Alaçamlı. Belediye başkanı olsam ve bana deseler ki, “gel seni aday yapalım kardeşim” ben hemen şöyle düşünürüm “anlaşıldı, bunlar benim kafamı kopartacaklar”

 

BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Zihni Şahin bey’i sevende vardır, sevmeyende. Ama şu bir gerçek, Sayın Şahin belediye başkanlığını ömrü olursa, sağlık ve afiyet içerisinde gününe kadar tamamlayacaktır. Gelecekten ne olur müneccim değilim, bunu bilemem.

Bir hatırlatma yapayım, Sayın Şahin çocuk değil. Bu senaryoların içerisinde girmez.. girmemli de ! çünkü AK Parti’de öyle ağır toplar var ki, onlar bile sıralamaya giremeyebilirler.. Girseler bile ya 7. Ya da 8 ve 9. Sırada kendilerine yer bulurlar.

Bir hatırlatma daha yapayım, Zihni Şahin’in Milletvekili olmasını istemez miyiz? Kim istemez ki? Bafranın evladı.. bilsek kesin söz verildi. Hepimiz destekleriz. Zihni Şahin vekillik konusunda sadece Cumhurbaşkanından veya Başbakandan onay almalı. Onun dışındakiler bana göre fasa fiso olacaktır…

Başkan Şahin, sen Başkanımız olarak Bafra’mız için ne yapman gerekiyorsa yapmaya çalış. Seni seviyoruz Başkan..

İbrahim Alaçamlıидеи дизайна ваннойсковороды чугунныесовременный каркасный дом модернобследование организма харьков

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ