Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ORGANİZE SANAYİ’DE 2 BİN KİŞİYE İŞ İMKANI DOĞDU

BAFRA ORGANİZE SANAYİ’DE 2 BİN KİŞİYE İŞ İMKANI DOĞDU
  • Genel
  • 01 Eylül 2015

Bafra Organize Sanayi’ne 40 civarında büyük firmalar yatırım yapmak için geliyor. Dile kolay tamı tamına tam 2 bin kişi Bafra Organize Sanayii’nde iş bulacak, hem de sigortalı.

Arzu ederseniz hemen konuya girelim; Peki bu nasıl olacak? Açıklayalım. 40’a yakın firmaya Organize Sanayii’nde şu an 5 dönüm ile 10 dönüm arasında yer tahsisi yapıldı. En geç ‘1’ yıl içerisinde bu firmalar kendilerine tahsil edilen arsalarına iş merkezlerini kuracaklar. Yaklaşık 1 yıl sonra da temel atılacak.

 

HANGİ FİRMALAR GELECEK?

Şimdi merak ediyorsunuzdur, asparagas haber olmasın diye, inanın değil. Biz şimdi sizlere anlaşma yapılan firmaların adlarını buradan sizlere sunacağız.

 

İŞTE ORGANİZE SANAYİDE TEMEL ATACAK OLAN FİRMALARIN İSİM LİSTESİ

M.M.O Samsun Şube,Medikal Galeri A.Ş,Rön-Med Röntgen ve Medikal Cihazları, Samed Samsun Medikal, Samsun Cerrahi Aletleri, Samsun Mutfak Soğutma, SDİ İmplant Medikal, Sefa Tıbbi Aletler, Sema Medikal, Sıhhat Kimya, Silas Slikon, Telano Cer, Mefa Cerrahi Aletler, Oluşum Cerrahi Aletler, Oya Tıp Sanayi, Pala İş Metal Çelik Sac, San, Paz. Tic. Lmt. Şti, Prodev, Doğuş Medikal, Ek Erdem Kalıp Sanayi, Efersan, Gürmed Medikal, İlmed İlaç Medikal, Ages Mühendislik, Almira Tıbbi Aletler, Aygün Cerrahi Tıbbı Aletler A.Ş, Aysam Ortopedi Tıbbi Aletler, Bahadır Karadeniz Sağlık Hizmetleri, Bahadır Medikal, Bahadır Sağlık San. A.Ş, Bahadır Tıbbi Alet, Cihaz ve İnşaat, Bilim Teknik Tıp Tekniği, İşgem Sabek A.Ş,Kalesan Tıbbi Aletler, Kar-Gaz, Karoğlu Cerrahi Aletler, Korulu Group, KosGeb, Kuzen Grup Lmt. Şti.

 

BU FİRMALAR BURAYA KİM TARAFINDAN GETİRİLİYOR?

İşte burası çok önemli;

Bu firmaların buraya gelmesinin tek nedeni Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’dır. Biraz bu konuyu isterseniz açalım..

Sayın Başar, Aysam Medikal Tıbbi Aletler Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Aydemir bey ile çok iyi dostlar. İşte bu dostluk semeresini verdi. Sayın Başar resmen, Sayın Aydemir’e çocuk gibi yalvardı. Rica, minnet bir o kadar. Netice itibari ile Sayın Ahmet Aydemir’i ikna etmeyi başardı.

Bu gelecek firmalara Organize Sanayi tarafından ‘1000 dönüm’ yer tahsis edildi. 1 yıl sonra da bu firmalar Bafra’ya gelerek, temel atacaklar. 40’a yakın bu firmalar hizmete girdiğinde, bu firmalarda 2 bin’e yakın Bafralı, Alaçamlı, Yakakent’li hatta 19 Mayıs’lı insanımız istihdam’a kavuşacak.

Bu firmaların Bafra’ya gelmesi, peşinden referans ile daha büyük firmaları da kendiliğinden Bafra’ya çekecektir.

Bu konuda büyük fedakarlıklarda bulunan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar Bey’i kutluyoruz. Bafra’mıza şimdiden hayırlı olsun.

Haber: Aydın Alaçamlınew jersey suburbs of nycпутевки в тайланд в августе 2015кастрюля выбратьконьюктивит у ребенка лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Akın dedi ki:

    Merhaba ben samsun bafrada yasıyorum iş arıyorum

BİR YORUM YAZ