Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CİNGÖZ İNŞAAT’DAN SIFIR DAİRELER SADECE 100 BİN TL

CİNGÖZ İNŞAAT’DAN SIFIR DAİRELER SADECE 100 BİN TL
  • Genel
  • 20 Ağustos 2015

Saygıdeğer Bafralılar, inşaat sektöründe Bafra’da ve bölgemizde son yıllarda önemli gelişmelere tanık oluyoruz.

Bilhassa yeni yapılan inşaatlar mimari açıdan da Bafra’mıza güzel bir görünüm veriyor. Bilhassa binalara yapılan ısı yalıtımlar, apartmanlara daha bir güzellik katıyor. İnşaat sektöründe son yıllarda büyük atağa kalkan Cingöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Cingöz, bu önemli müteahitlerden bir tanesi.

Recep Cingöz’le inşaat sektürünü konuştuk. Recep Cingöz, 1973 yılında Bafra’nın ikizpınar beldesinde doğmuş. İnşaat sektöründe 1989-92 yıllarında tanışmış. İnşaatcılığın ustalığını ve alt yapısını bu yıllarda almış. 1994 yılında mermer işine girmiş, 2005 yılında ise inşaat sektörüne ilk adımını atmış. 10 yıl içerisinde Bafra’da 190 daire, Samsun Atakumda ise 75 daire yapmış.

Samsun Atakum’da ki daireler 120 metrekare ve 180 metrekareden oluşuyor. Halen Atakum’da ki inşaatlara devam ediyor. Samsun Atakum’da şu an 14 daire alıcısını bekliyor.

 

GELELİM BAFRA’YA

Recep Cingöz, Sönmezler Fırın karşısında bulunan Hilmi Bayrak binasının tam karşı arasında yeni bir binayı ortaya koydu.

Bu yeni bina şu an bitmiş durumda. 10-15 günlük ufak tefek işleri kaldı. Satın alan anahtarını alacak, kapısını açıp dairesine girecek. Daireler 110 metrekareden oluşuyor. Fiyatına gelince belki inanamayacaksınız, zarif, kaliteli bu modern daireler sadece 1 defaya mahsus 100 bin TL’den satışa sunuluyor.

Bu konuda Recep Cingöz bey’e sorduk, Sayın Cingöz; siz demirin, çimentonun, inşaat malzemelerinin bu kadar pahalı olduğu bir dönemde bu fiyata, bu kaliteyi nasıl oluyor da 100 bin TL’ye satışa sunuyorsunuz?

Recep Cingöz’de sorumuza şu cevabı veriyor, “İbrahim bey, biz işimizin hem patronu hem ustasıyız. Yaptığımız inşaatların bizzat başındayız, kendi deneyimli ekibmiz var. Biz çalışmaktan yorulmuyoruz, halkımıza kaliteli bir daire verebilmenin mücadelesini veriyoruz.

İşte bu nedenle bu alanda bayağı bir tecrübelerimiz var. Malı alırken kazanıyoruz, bu da birinci derecede müşteriye yansıyor. Doğru söylüyorsunuz, bu mevkii de bu şartlarda 100 bin TL’ye daire olur mu? Evet olur. Biz, size bir söz verdik, buradaki 12 dairemizi bu yazı üzerine kim gelip talepde bulunursa, kendisi ile anlaşıp, hemen tapusunu verebiliriz. Şimdiden hemşerilerimize hayırlı olsun diyorum ama ellerini çabuk tutsunlar. Telefonlarımız ve adresimiz zaten yazının içerisinde var” diye konuştu.

CİNGÖZ İNŞAAT RECEP CİNGÖZ

GSM: 0-535-830-65-19

ADRESİ: OTOGAR KARŞISI, YAYLA PİDE SALONUNUN 100 METRE İLERİSİNDEScreenshot_2015-08-12-22-19-26

DSCN7107 DSCN7117danish translation softwarebs аксессуары для ваннойпроверить позицию сайта по запросуприборы брт

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ