Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TERÖRE 40 GÜNDE 50’YE YAKIN ŞEHİT VERDİK

TERÖRE 40 GÜNDE 50’YE YAKIN ŞEHİT VERDİK
  • Genel
  • 19 Ağustos 2015
  • 0 YORUM
  • 272 KEZ OKUNDU

Terör’ün 45 günlük bilançosu çok ağır. 45 günde, 45 güvenlik görevlisi şehit oldu, 15 sivil yaşamını yitirdi, 160 kişi yaralandı, 45 terörist öldürüldü, 9 terörist ise yaralı olarak ele geçirildi.

 

NE YAZIK Kİ KAN DURMAK BİLMİYOR

Öyle acılar yaşıyoruz ki, son 48 saatte 8 şehit daha verdik. Memleketin bir yerinden yeni bir şehit haberi daha gelmesin. Lanet olsun bu ülkeyi kan gölüne çevirenlere. Lanet olsun insan hayatından daha büyük önceliği olanlara.

Bu hainler unutmasın ki, bu yaptıkları yanlarına kalır. Bu ülke’nin evlatlarını dağlarda kırdırmanın, o gencecik bedenleri kalplerindeki onlarca umutla o tabuklara sokmanın, dökülen her damla kan’ın vebali zannediyormusunuz ki, siz hainleri rahat bırakır? Siz hainler eline silah verip, “vurun birbirinizi, öldürün” dediğiniz, toprağa koyduktan sonra adını bile hatırlamadığınız o çocukların analarının, babalarının, gencecik yaşta dul kalmış eşlerinin ahı sizi yakacaktır.

Daha kundaktayken yetim kalan o bebeler, büyüdüklerinde babalarının katili olarak tetiği çeken kandırılmış zavallı elleri değil, çektiren vampirleri yani başbelaları unutmayın sizi bilecek..

30 yıl boyunca 30 bin defa geldiğimiz o kahrolası “sözün bittiği yer” deyiz yine… Ve sözün bittiği o yerden haykırıyoruz: “Biz artık bu vatanın uğrunda ölmek değil, üzerinde kardeşçe yaşamak istiyoruz”чугунная сковорода гриль с прессомбиметаллические радиаторы италия купить харьковдеревянный дом монтаж оконсайт визитка цена москва

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ