Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MHP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ACAR’A KONUK OLDUK

MHP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ACAR’A KONUK OLDUK

MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar’ı seçimlerden sonra avukatlık bürosunda ilk kez ziyaret ettik.

Ziyaretimizin konusu Başkan Acar’ın seçimler sonrası basına fazla bir açıklama yapmaması oldu. Hüseyin Acar, bu konuda bakalım neler söylemiş?

16 yıl sonra Samsun İl’inde MHP 2 milletvekili çıkarttı. Daha da önemlisi son seçimde Samsun’da MHP oylarını yüzde 60 arttırmış oldu. Bu tesadüf değil, bu sonucun alınması da MHP teşkilatlarının çok büyük özverisi ve başarısı olduğunu” söyledi.

 

MHP EN FAZLA OY’U BAFRA’DAN ALDI

MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar, 2015 seçimlerinde MHP, 17 ilçe arasında en büyük oyu Bafra’dan aldığını da vurgulayıp, “Bu da MHP’nin Bafra’da ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bu alınan oylar da 2 milletvekili almamıza neden oldu. Bizim hedefimiz daha fazla oy kazanarak, daha fazla milletvekili çıkartmak olacaktır” dedi.

 

MHP 45 YILLIK TERTEMİZ BİR MAZİYE SAHİPTİR

MHP Bafra İlçe Başkanı Hüseyin Acar, “Yıllardır muhalefette olmanın yorgunluğuna rağmen bıkmadan usanmadan Türkiye ve gelecek nesiller için MHP’nin muhalefette ciddi bir mücadele verdiğini görüyoruz.

45 yıllık tertemiz bir maziye sahip olan MHP, ülke için bir emniyet sibobudur. Bilhassa son seçimde yüce halkımız MHP’ye özellikle tercih kullanmıştır. Daha da önemlisi MHP’siz bir Türkiye’nin olamayacağı bu son seçimlerde bir kez daha kendini göstermiştir.

MHP bu ülkenin yıkılmayan tek kalesi ve gelecek nesillerin en büyük teminatıdır” diye konuştu.

 

ÇOK ZOR BİR DÖNEMDE BAŞKANLIK YAPTIM

MHP Bafra İlçe Başkanı Av Hüseyin Acar, kendisinin çok stratejik ve zor bir ilçede Başkanlık yaptığını, Bafra’nın ülküc camianın lokomotifi konumunda olan bir ilçe olduğunu da sözlerine ekleyip; şöyle devam etti “Gereçektende ülkücülüğü yaşam biçimi kabul etmiş ve ciddi bedeller ödemiş olan Baframızda bu görevi yapabilmek ve herkesi memnun edebilmek çok zor bir iş. Buna rağmen saygı ve sevgi çerçevesinde ilçe olarak tüm camiamızı kucaklayarak siyaset yapmaya çalışıyoruz. Bir tek partilimizi bile kaybetme lüksümüz yok” diye konuştu.

 

MHP HER ZAMAN ERKEN SEÇİME HAZIR

Koalisyon hükümetinin kurulmaması ve erken seçimin yeniden gündeme gelmesi halinde tüm teşkilatlar olarak bu duruma ve çıkacak sonuca hazırlıklı olduklarını ancak koalisyon hükümetinin denenmesinde ülke açısından büyük fayda olduğunu dile getiren Acar, “Genel Merkezimiz MHP varken ülke kaos yaşamaz ve Türkiye hükümetsiz kalmaz diyerek taşın altına elini koyma konusunda bir an bile tereddüt etmeyeceklerini ifade ettiler. Biz de onların izinde yürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

BAFRAYA VEFA BORCUMUZ VAR

Bundan sonra yapılacak olan genel ve yerel seçimlerde MHP olarak Bafra’yı yeniden partilerine kazandıracaklarını, genel seçimlerde ise daha büyük bir başarıya imza atacaklarını sözlerine ekleyen Acar, “Biz yönetim olarak güçlü bir teşkilat ve inanmış bir ekibiz. Bafra bizim sevdamızın, alınterimizin, geleceğimizin ve mezarımızın olacağı bir ilçe. Bu şehrin insanlarına bizim hizmet etme ve vefa borcumuz var. Bu borcumuzu çok çalışarak ödemek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 translate russian alphabet to englishкак переправит посылку в польшу из харьковакупить каркасный одноэтажный домбесплатный аудит сайта

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ