Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BOMBA PANİĞİNE BALON DİYORUZ AMA YA BU YALAN ÇOBANLA KURT ARASINDA GEÇEN YALANA BENZEMESİN..

BOMBA PANİĞİNE BALON DİYORUZ AMA YA BU YALAN ÇOBANLA KURT ARASINDA GEÇEN YALANA BENZEMESİN..
  • Genel
  • 30 Temmuz 2015
  • 0 YORUM
  • 228 KEZ OKUNDU

Sevgili okurlarım;

Bafrahavadis.com sitemizde Editörümüz Aydın Alaçamlı’ya gelen bomba ihbarı mesajını sizler ile paylaşmadan Bafra Emniyet Müdürümüz Mustafa Yiğit bey ile paylaşmıştım.

Sayın Müdürüm bu tür SMSlerin asılsız olduğunu, canlı bomba gibi mesnetsiz söylentilerin sadece düzmece olduğunu söylemiş, biz de sizlere aktarmıştık.

İyi güzel de bu ihbarlar şu an Türkiye genelinde resmen zirve yaptı. Bir çoğunuzun telefonuna da bu ihbarlar ile ilgili SMSler gelebilir.

Kaldı ki geliyor da…

Her ne kadar Emniyet ve biz Bomba ihbarı haberlerini yazdığımız yazılar ve verdiğimiz mesajlar ile çürütüyorsak da yine de kafalarımızda az da olsa soru işareti var.

Bu arada Samsun Emniyet Müdürlüğü ve Bafra Emniyet Müdürlüğü hatta Alaçam ve Yakakent Emniyet Müdürlüğü de bu tür konularla ilgili 24 saat teyakkuzda.

 

YA DOĞRU ÇIKARSA?

Bakın size çobanla koyun ve kurt arasında bir anekdotumu sizler ile paylaşmak istiyorum.

“Bir gün çobanın biri koyunları otlatmak için dağları tepeleri aşar.En sonunda bir yere varır.Bir ağacın altına oturup koyunları otlatmaya başlar.Koyunlar otlarken bu çoban da başlar kavalını çalmaya…
Bir süre sonra sıkılır ve kendi kendine der ki:şu köylülere nasıl bir oyun oynasam?sonra aklına bir fikir gelir.Başlar bağırmaya:yetişin köylüler yetişin kurt koyunlara saldırıyor!der demez köylüler koşa koşa gelirler ve etraflarına bakarlar.Ve derler ki:biz kurt murt göremiyoruz derler ve ayrılırlar oradan.Çoban bir kaç kere daha böyle yalan söyler en sonunda da der ki:siz ne aptal köylülersiniz.Ben sizin gibi köylü görmedim yuh size nasıl da inandınız.der ve herkez çok sinirlenir.Başka bir gün koyun sürüsüne gerçekten kurt saldırır.Çoban başlar bağırmaya…:yetişin köylüler yetişin sürüye kurt saldırdı yetişinnn!der ama kimse aldırış etmez çünkü önceden de yalan söylediği için bir daha inanmazlar ve kurt sürünün yarısı yer yarısını götürür çoban ise oturup ağlamaklıdır.Eee ne demişler yalan söylersen başına geleceklerini bilemezsin…”
PEKİ BEN NE DEMEK İSTEDİM?

Ne mi demek istedim?

“Çamur at izi kalsın”

Ne anlama geliyor?

Biz yazarız, sizler okursunuz.

Haberi okur, çok da güzel yorumlarsınız.

Yazı bizden yorum sizden…web translation servicesтур италия романтикапосуда кукмара в москвеконьюктивит как быстро вылечить

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ