Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KIZILIRMAK SEDDİ ÜZERİ KAPATILDI BUNDAN BÖYLE ÇÖP DÖKÜLMEYECEK

KIZILIRMAK SEDDİ ÜZERİ KAPATILDI BUNDAN BÖYLE ÇÖP DÖKÜLMEYECEK
  • Genel
  • 25 Temmuz 2015
  • 0 YORUM
  • 327 KEZ OKUNDU

Bafra halkı bilhassa ırmak kenarına yakın mahalleler, Belediyenin dökmüş olduğu çöplerden ve kokusundan özellikle müzdaripti.

Daha da önemlisi havaların ısındığında sivrisinekten bu mahalleler oldukça sancılıydı. Şimdi sıkı durun; Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın talimatları üzerine

kızılırmak seddinin üzerinin kapatıldığını, üstüne de toprak çekilerek düzeltildiğini müjdeledi. Hal böyle olunca bundan böyle çöpler açığa dökülmeyecek.

 

İYİ GÜZEL DE BU ÇÖPLER NEREYE GİDECEK?

İşte bu sorunun cevabını da Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum’a sorduk ve şu cevapları aldık “Bundan böyle çöpler açığa dökülmeyecek. Kızılırmak seddimiz tarafımızdan ıslah edilmiştir.

Bu çöpler, tırlar ile Samsuna transfer edilecek. Burada Atakum Çöp Büyükşehir tesislerinde işlenecek ve değerlendirilecektir. Bu da ekonomiye katkı sağlayacaktır. Bu gelişmeden hem Bafralılar memnun oldu hem de Kızılırmak seddimiz ıslah edilmiş oldu” şeklinde konuştu.сковорода с керамическим покрытием отзывысемейный кодекс украины алименты 2015туры по западной украине из харьковараскрутка сайтов бесплатно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ