Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Bafra Gazeteciler Derneğinden, Suruç’taki bombalı saldırıya kınama

Bafra Gazeteciler Derneğinden, Suruç’taki bombalı saldırıya kınama
  • Genel
  • 21 Temmuz 2015

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ndeki Amara Kültür Merkezi önündeki basın açıklaması sırasında meydana gelen patlamayla ilgili açıklama yapan Bafra Gazeteciler Derneği (BGD) Yönetim Kurulu, “Karanlık güçler yine iş başındadır. Halkı ve gazetecileri hedef alan bu saldırıyı kınıyoruz. Faillerin en kısa sürede bulunmasını diliyoruz” dedi.

BGD Yönetim Kurulu’nun yaptığı açıklama şöyle:

“Terörle mücadelede ve  barışı sağlamada tüm siyasetçilere, sivil toplum örgütlerine, meslek örgütlerine büyük görev düşüyor. Suruç’taki saldırının basın açıklaması sırasında yapılması düşündürücüdür.

Karanlık güçler yine  iş başındadır. Halka ve gazetecilere yönelik bu saldırının insanlık suçu olduğunu düşünüyoruz. Terörü lanetliyoruz.  Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyoruz, yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz. Halkı ve gazetecileri hedef alan bu saldırıyı kınıyoruz. Faillerin en kısa sürede bulunmasını bekliyoruz. Bafra Gazeteciler Derneği olarak bu tür saldırıların her zaman karşısında olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz.”translator norwegian englishаксессуары для ванных комнатчугунный вок купитьанализ внешних ссылок

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ