Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ŞEVKİ YILMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

ŞEVKİ YILMAZ’DAN BAYRAM MESAJI
  • Genel
  • 16 Temmuz 2015

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkan Yardımcılığı Görevinden İstifa Ettikten Sonra, CHP’den Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıklayan Şevki Yılmaz,  Ramazan Bayramı münasebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İşte Şevki Yılmaz’ın Bayram Mesajı;

“Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve burukluğunu yaşıyoruz.

Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.

Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.
Bu bayramda, kader, sabır, tevekkül ve sorumluluk bilinciyle donatılmış yüreklerimiz, zulme ve haksızlığa uğrayan başta Filistin, Suriye, Irak halkı olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki kardeşlerimiz için atacak, dualarımız milletimizin daha güzel yarınları ve güzel bir dünya için olacaktır.

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk içinde, ailenizle birlikte bir bayram geçirmenizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”репутация компании как работодателяиталия туры цены из харьковабыстровозводимый многоквартирный каркасный домбиорезонансной терапии брт

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ