Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAYMAKAM HALİS ARSLAN RESMİ KURUMLAR İLE BAYRAMLAŞTI

KAYMAKAM HALİS ARSLAN RESMİ KURUMLAR İLE BAYRAMLAŞTI
  • Genel
  • 16 Temmuz 2015

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, başta Nüfus Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, Tapu, Kadastro, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma komutanlığında görev yapan mehmetcikler ile bayramlaştı.

Bafra Kaymakamı Halis Arlsan’ın bu denli gösterdiği duyarlılık, bayramlaşmaya gelen konuklarda memnuniyet ile karşılandı. Samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşmada Kaymakam Halis Arslan, kendisine bağlı personel ile sohbet etme imkanını da buldu.

 

MUTLU VE SAĞLIKLI BİR BAYRAM TEMENNİSİNDE BULUNDU

Kamu kurum ve kuruluşlarındaki personel ile bayramlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Kaymakam Halis Arslan, mutlu ve sağlık içinde bir bayram yaşamanızı diliyorum dedi.

Kaymakam Halis Arslan, bayramda bütün güzel insanlar ile hem bayramlaşacak hem sohbet edeceksiniz. Allah daha nice bayramların hepimize tekrarını nasip etsin diye konuştu. Kaymakam Halis Arslan, konuşmasının geriye kalan bölümünü şu sözler ile noktaladı “Toplumuzdaki yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı, kardeşlik, dostluk, barış, birlik ve beraberlik gibi duyguların manevi bir iklimle doruğa ulaştığı bir Ramazan ay’ını daha geride bırakarak, Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluk ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Mübarek ramazan bayramınızı en içten ve samimi duygularımla kutluyor, gelecek her günümüzün bayram neşesi, coşkusu ve mutluluğu içinde geçmesini cenab-ı haktan temenni ediyorum” dedi. Program sonrası Kaymakam Halis Arslan’ın misafirlere şeker ve çikolata ikramı oldu.

DSC_0014 DSC_0020 DSC_0026 DSC_0033 DSC_0063работа по продвижению сайтовфурнитура для посудыстроим каркасно щитовые домалечение кишечной инфекции

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ