Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
  • Genel
  • 16 Temmuz 2015

Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramını daha milletçe idrak etmekteyiz .

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler önemli bir yer tutar.

Bu manevi değeri büyük olan anlamlı günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoş görü ile baktığı en güzel, tarif edilemez anlardır.

Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak tek millet olarak, huzur içerisinde yaşamaya, bilhassa özen gösterilmeli.

Bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği sadece bayramlarda değil, her zaman göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli Bafralıların bayramını en içten ve kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.pr продвижение бренда определениекрышки для сковородкикаркасные дома цены проектыслепое зондирование в домашних условиях

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ