Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’YA YENİ BİR MEZARLIK ALANI YAPILIYOR

BAFRA’YA YENİ BİR MEZARLIK ALANI YAPILIYOR
  • Genel
  • 13 Temmuz 2015

Bafra belediyesi yeni mezarlık yerini hazırlamaya başladı. Yeni mezarlık yeri Yakıntaş Mahallesi mevkiinde olup 180.000 metrekarelik bir alana sahip olacaktır. Yeni Mezarlık yerinin etrafı direk ve tellerle çevrilmeye başlandı. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

BAŞKAN ŞAHİN “MEZARLIK YERİMİZ ÇOK AZALDI”

Başkan Şahin konu hakkında şunları söyledi: “Asri Mezarlığımızda yerimiz çok azaldı. İnsanlarımız zamanında 5-8-10 kişilik şeklinde yerler almış. Tabii hepsi kullanılmış değil. Boş duran yerler de var. Ama bunlar artık bize de ait değil. Bu nedenle vatandaşlarımıza verecek yerimiz kalmadı. Bu nedenle yeni bir mezarlık yeri ihtiyacımız bulunuyordu. Gerekli inceleme ve çalışmalar sonucunda Yakıntaş Mahallemizde yaklaşık 180.000 dönümlük alanı yeni mezarlık yerimiz olarak hazırlamaya başladık. Samsun Büyük şehir belediyemizde katkı yapmaktadır. Ölüm, insanlarımızın üzüldüğü bir durumdur. Fakat mezar yeri ve mezarlık hizmetleri de yapılması gereken önemli bir hizmettir. Biz de bu hizmetleri insanlarımızın yanında olarak yapmaktayız” dedi.

mezarlik (2)раскрутка сайта в сшасотейник купитькак продвинуть сайт в яндексезаказать изготовление одностраничного сайта в москве

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ