Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNDE SURİYELİ SIĞINMACILARA YARDIMLAR BAŞLADI

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNDE SURİYELİ SIĞINMACILARA YARDIMLAR BAŞLADI
  • Genel
  • 25 Haziran 2015
  • 0 YORUM
  • 231 KEZ OKUNDU

Suriyeli sığınmacılara temel ihtiyaç malzemeleri yardım kampanyası kapsamında Bafra Gazeteciler Derneği tarafından yardım yapılmaya başlandı.

Suriye’de yaşayan mültecilere yönelik bu anlamlı yardımlar Bafra Gazeteciler Derneği tarafından başlatıldı. Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Alaçamlı, “Suriye’de yaşanan anlamsız savaş nedeniyle mağdur olan ve tüm dünya tarafından görmezlikten gelinen Suriyeli kardeşlerimizin ihtiyaçlarını bir nebze olsun giderebilmek için ihtiyaç malzemelerini böyle bir çalışma kampanyası başlatarak, biz de destek vermek istedik” dedi.

Alaçamlı, “Bafra’da yaşayan ve Suriye’de mağdur olan, Suriyeli kardeşlerimize bugünden itibaren başta giysiler olmak üzere, ayakkabıya kadar katkı yapılmaktadır” diye konuştu.

 

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNE GÖNDERİN

Sizler bu haberi okuduğunuzda çevrenizde Suriyeli sığınmacılar varsa, bir hayır yaparak onları sadece Nuri İbrahim Caddesi, Bafmar Hipermarket Karşısında bulunan Bafra Gazeteciler Derneğine göndermeniz kafidir.

Gelen Suriyeli kardeşlerimize katkılar yapılırken, ne kamera çekimi yapılacak ne de fotoğraf çekilecektir. Yardımlar aracısız, direkt olarak verilecektir.

 

SADECE SURİYELİLER DEĞİL

Saygıdeğer Bafralılar, yine mahalle ve sokaklarınızda hali-vakti iyi olmayan vatandaşlarımızı da bize yönlendirebilirsiniz. Sizden yardım istemiyoruz, katkı da beklemiyoruz. Sadece adresi tarif edin, bu hayra ortak olun.

Amacımız reklam yapmak değil, sadece mağdur kardeşlerimizin bu mübarek ramazan ayı içerisinde yaralarına merhem olmaktır. Kimse istismar etmesin !

BAFRA KAMUOYUNA SAYGILARIMIZDA DUYURULMAKTADIRпозиция сайта в гуглдокументы на визу Эстонияраскрутка сайта в yandex самостоятельно бесплатномикоплазма у женщин

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ