Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ADLİYESİNDEN TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARDAN KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİLER

BAFRA ADLİYESİNDEN TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARDAN KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİLER
  • Genel
  • 20 Haziran 2015
  • 0 YORUM
  • 713 KEZ OKUNDU

Bafra Adliyesinde 2 yıldan bu yana görev yapan 1 savcı ve 3 hakimin tayinleri çıktı. Görev yerlerine gitmeden önce Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 2015 yılı idari ve adli yargı ana kararnameleri sonucunda 2 yıldan bu yana Bafra Adliyesinde görev yapan Savcı Sait Fırat Odabaş ve Hakim Özlem Odabaş’ın tayinleri Iğdır merkez adliyesine, Hakim Celil Arslan ve Hakim Osman Demirci’nin tayinleri ise Erzurum ili Çat ilçesi adliyesine tayinleri çıktı. Bunun üzerine hakim ve savcılar Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı makamında ziyarette bulundular.

Açıklamada bulunan Kaymakam Halis Arslan; 2 yıldan bu yana Bafra Adliyesinde görevinizi yerine getirdiniz. Şimdi ise tayinlerinizin çıkması üzerine ziyarette bulundunuz. Hepinize teşekkürlerimi sunarken tayin olduğunuz görev yerlerinizde başarılar diliyorum dedi.

Ziyaret esnasında karşılıklı konuşmalar yapıldıktan sonra, günü ölümsüzleştirmek adına hatıra fotoğrafı çekildi.translator english to greekтуры в грецию лето 2015 цены пегаскаркасные дома продажаболезни передающие половым путем

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ