Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA YOĞUN ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAFRA’DA YOĞUN ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
  • Genel
  • 18 Haziran 2015

Bafra Belediyesinin asfalt ve kaldırım çalışmaları çeşitli cadde ve sokaklarda devam ediyor. Bafra Belediyesi Kemal Paşa Mahallesi Kahramanlar Sokak’ta başlattığı asfalt ve kaldırım çalışmaları tamamlandı. Turna sokakta ise asfalt çalışmalarına başlandı. Belediyenin pek çok koldan sürdürdüğü asfalt çalışmaları Bafra Devlet Hastanesi etrafında ki cadde ve sokaklarda da yoğun bir şekilde devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: “İlçemizde 200 kilometreden fazla doğal gaz hattı döşendi. Bu çalışmalarda yol ve kaldırımlarımız bozuldu. Bu çok büyük bir mesafedir. 2012-2013 yılları 2014 yılının ilk 4 ayında kendi tesislerimiz, iş makinelerimiz ve personellerimiz ile yoğun bir asfalt çalışması yapmıştık. 2014 yılında bu yoğunluğu devam ettiremedik. Yaptığımız hazırlıklar sonucunda şimdi tekrar yoğun bir çalışma yapıyoruz. Bafra Belediyemizin çalışmaları yanında Büyükşehir Belediyemiz de yeni mahallelerimiz olan köy grup yollarında, şehir içinde ise Ali Kale ve Çatal Kaldırım caddelerimizde önemli asfalt çalışmaları yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ve ekiplerine teşekkür ediyorum. İnsanlarımıza hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeye değişilmiyor. Bu mutluluğu yaşıyoruz. Yol ve kaldırım medeniyettir. İnsanlarımızın rahatlığıdır. Bunun bilincindeyiz. Ayrıca bazı caddelerimizde ise kaldırım genişletme çalışmaları yapacağız. Yaptığımız çalışmalarda yayalarımızı ve engelli vatandaşlarımızı düşünüyoruz. Trafik sıkışıklığını azaltmak istiyoruz” dedi.

ASFALT (13) ASFALT (14) ASFALT (18) ASFALT (22)translate french to englistдержатель для сумки купитьсковородки керамическиепродвижение сайта методы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ