Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MİLLİ İRADE ADLI PROJESİYLE TÜRKİYE 1. CİSİ OLDU

MİLLİ İRADE ADLI PROJESİYLE TÜRKİYE 1. CİSİ OLDU
  • Genel
  • 17 Haziran 2015

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen ve Türkiye’de ortaokullar arası yapılan “Sizin Gözünüzden Türkiye Büyük Millet Meclisi “ konulu kompozisyon yarışması yapıldı.

Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinden ortaokul kısmında okuyan öğrenciler hazırlamış oldukları kompozisyonlarını gönderdiler. Yapılan değerlendirmeler sonucunda dereceye  giren Fatih ortaokulu öğrencilerinden İrem Kefeli  Çocuk Gözüyle Milli İrade projesiyle Türkiye 1. Cisi oldu. Ödülünü ise Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisinde aldı.

Bu güzel ödülü alan ve Türkiye 1. Cisi olan İrem Kefeli öğretmenleriyle birlikte Kaymakam Halis Arslan’ı ziyaret ettiler.

Bu kompozisyona nasıl başladığı konusunda kısa bir açıklamada bulunan öğrenci İrem Kefeli;  Bir bahar sabahı, Takvimler Nisan’ın 23’ünü gösteriyor. Mutlu ve huzurlu bir güne merhaba demenin sevincini yaşıyorum. Kendimi her günden daha da fazla özgür ve hür hissediyorum. Güneş  tam yerinden henüz doğmamış, karşı tepeleri aşıp üzerimize doğmasını bekliyorum gibi dizelerle kompozisyonumu yazdım ve katıldım. Bu yarışma da çok umutluydum ve sonuçta Türkiye 1.cisi oldum. Bu güzel duygularımı anlatmak için öğretmenlerimle birlikte Kaymakam Halis Arslan’ı ziyaret ettik dedi.

Kısa açıklamada bulunan Kaymakam Halis Arslan ise; böylesine güzel bir yarışmaya girip ve hazırlanman konusunda ilçemize güzel bir gurur yaşattın. Bu başarını bir da ki seneye de devam ettirip güzel sonuçlar almanı bekliyoruz dedi.translator norwegian englishзакрытие чп харьковсоздание корпоративного сайтакак избавится от глистов

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ