Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BAFRA ŞUBESİ’NİN SEÇİMİ PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BAFRA ŞUBESİ’NİN SEÇİMİ PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
  • Genel
  • 11 Haziran 2015

Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi’nin olağan kongresi 15 Haziran 2015 Pazartesi günü, Belediye sineması, toplantı salonunda gerçekleşecek.

Mevcut Başkan Turgut Seden, yeni dönem için de tekrar aday olurken, Seden’in yönetim kurulu mali sekreteri olan Ünal Bandır’da Seden’in rakibi oldu. Mevcut Başkan Turgut Seden,Pazartesi günkü kongre öncesi yönetim kurulunu belirledi. Turgut Seden’in yönetiminde, İhsan Akyüz, Sevim Çiçek, Selahattin Felamur ve Necmettin Öztürk yer aldılar.

Ünal Bandır’ın listesinde ise sırasıyla, Burhan Balakçı, Yusuf Çakır, Kevser Küçük ve Hasan Basri Kurt yer aldılar.

 

10.06.2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ SEDEN VE ARKADAŞLARI DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Mevcut Başkan Turgut Seden, İhsan Akyüz ve diğer yönetimde yer alan adaylar Bafra Gazeteciler Derneğine gelerek, Başkanımız İbrahim Alaçamlı ile seçim ile ilgili bir sohbet yaptılar. Sohbetin ana konusu Pazartesi günü yapılacak olan olağan genel kuruldu.

Mevcut Başkan Turgut Seden, yaptığı açıklamada şunları söyledi, “3 yıllık Başkanım, 3 yıl önce çok saygıdeğer emeklilerimizin oyları ile Başkan seçildim. Sayın emeklilerimiz hem bana, hem de yönetimim de yer alan arkadaşlarıma oy vererek, teveccüh gösterdiler.

Biz de Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi olarak, verdiğimiz sözleri mevcut imkanlar nispetinde yapmaya çalıştık. Hiçbir emeklimizi şubemize geldiğinde boş göndermedik, geri çevirmedik. Sorunlarına anında müdahale ettik. 3 yıl içerisinde emeklilerimizin lehine mazottan, benzine ve lpg’ye kadar bazı benzin istasyonları ile anlaştık ve indirim aldık. Bundan da emeklilerimiz memnuniyet ile faydalandı.

Bafra Özel Medibafra hastanesi ile anlaşma yaptık, sağlık hizmetlerinde yüzde20 indirim aldık. Yatan hastalar için sunulan sağlık hizmetlerinin fark ücretinde yüzde 10 indirim yaptırdık. Metro otobüs işletmesi ile yapılan seyahatlerde üyelerimiz ve bakmakla yükümlü olduğu yakınları için bilet fiyatları üzerinde yüzde 20 indirim aldık.” Dedi.

11295630_922357371148787_8772115923724522439_n

 

TURGUT SEDEN “İNDİRİMLER 3 YIL BOYUNCA DEVAM ETTİ”

Turgut Seden, açıklamalarını sürdürerek bilhassa emeklilerimizin lehine yapılan indirim çalışmaları ile ilgili şöyle devam etti “İbrahim bey, sevgili kardeşim, sen bir basın mensubu olarak bizim sürekli çalışmalarımızı takip ettin.

Biz üyelerimiz için başta yapacakları düğünler ile ilgili manolya düğün salonu ile anlaştık, yüzde 20 indirim aldık. Turnagaz ile anlaştık, emeklimize yüzde 15 indirim aldık. Kayra halı yıkama ile anlaştık, yüzde 20 indirim aldık. Oba et market ile anlaştık, yüzde 15 indirim aldık. Balakçı gıda unlu mamülleri ile anlaştık, yüzde 20 indirim aldık.

Çelebi kömür ile anlaştık 6 ay taksit ile yılyak kömür protokolü yaptık. Bıcı-bıcı oto yıkama ile anlaştık, yüzde 20 indirim aldık. Bil dershanesi ile anlaştık, yüzde 30 indirim aldık. Bundan sonra zaten dershaneler olmayacak. Ufuk avm ile anlaştık, yüzde 15 indirim aldık. Merkez kırtasiye ile anlaştık yüzde 10 indirim aldık.

Bunlar benim Başkanlığımda gerçekleşmiştir. Benim onayım olmadan bu hizmetlerin hayata geçirilmesi mümkün değildir” dedi.

 

BİRİLERİ HİZMETLERİMİZE GÖLGE DÜŞÜRDÜ

Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şube Başkanı Turgut Seden, konuşmasının son bölümünde şöyle konuştu, “İbrahim bey, siz dernekçiliği bilirsiniz. Sizin bilginiz olmadan, siz onay vermeden, yönetim kurulunda ki üyeleriniz sizden habersiz hiçbir iş yapabilir mi?

Ne yazıktır ki, benim Başkan olduğum Bafra Şubemizde; demek oluyor ki o kadar güzel hizmetler vermişiz ki, benim mali sekreterim Ünal Bandır, kalkmış bu hizmetleri kendine mal etmeye çalışmış. Ama bilmez ki, bizim 4.500’e yakın üyelerimiz bu gelişmeleri zaten yakından takip ediyor. Ben, Ünal Bandır’a aslında teşekkür ediyorum.

Zira Ünal Bandır, benim yaptığım hizmetlerin farkında olmadan çok güzel reklamını yapmış. Aslında İbrahim bey, bu Ünal kardeşimize benim sizler aracılığı ile teşekkür etmem lazım. Her neyse ben Turgut Seden olarak yönetimimi belirledim. Yaptıklarımız da yapacaklarımızın teminatıdır. Bu vesile ile tüm saygıdeğer emeklilerimize bir kez daha yeni yönetimim adına saygı ve sevgilerimi sunuyor. Pazartesi gün kü yapılacak olan seçimde desteklerini bekliyorum” dedi.

 free caricatures from photos onlineдержатель для сумкирнр каркасные дома сайтбиорезонансная диагностика организма

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ